Pendik konut projeleri

Pendik ve mahallelerine değer katacak konut projeleri hakkında genel bilgiler haberimizde.

0

Kuzeyinde Sultanbeyli , doğusunda Tuzla, güneyinde Marmara Denizi ve batısında da Kartal ilçeleri ile komşu olan Pendik ilçesinin 7.5 kilometrelik sahil şeridi bulunurken Sabiha Gökçen Havalimanı da ilçenin Kurtköy Mahallesi’nde yer almaktadır. Son dönemde gayrimenkul yatırımlarının gözde lokasyonlarından biri haline gelen ilçe 36 mahallesi ile birlikte yaklaşık 680 bin nüfusa ve 190 milyon metrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. İlçenin ciddi bir kentsel dönüşüm potansiyeli de bulunmaktadır. Aktif olan Kadıköy – Kartal – Tavşantepe metro hattını Pendik’e ve oradan da Sabiha Gökçen’e bağlayacak çalışmalar hızla devam etmektedir. İlçede yüksek hızlı tren ve Pendik – Yalova İDO hızlı feribot iskelesi bulunmaktadır. Çok sayıda konut projesinin tamamlanarak yaşamın başladığı Pendik mahallelerinde son dönemde yapımına başlanan ve ilçenin marka değerini artıran birbiri ardına yeni projelerin inşaatı başladı. Bu projelerden öne çıkanlar ise şöyle:

Erguvan Premium Residence

Erguvan İnşaat tarafından Pendik Kurtköy’de hayata geçirilen ve 2018’in baharında konut teslimlerinin başlayacağı Erguvan Premium Residence projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 3 dakikalık mesafede konumlanıyor. 10 bin 350 metrekarelik arsa üzerinde yapımı hızla devam proje 284 daireden ve 10 ticari alandan meydana geliyor. 78 – 218 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarına sahip projede kasım 2017 tarihi itibarıyla satış fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Bu fiyata kdv, tapu ve abonmanlık masrafları da dahil.

ERGUVAN PREMIUM RESIDENCE PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Aydos Land projesi

MS Mega Yapı tarafından Pendik Velibaba Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi olarak yapımı devam eden Aydos Land; 26 bin 451 metrekarelik arsa alanı üzerinde 600 konut ve 35 ticari alandan meydana geliyor. 61 – 243 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarının inşa edildiği projede metrekare satış fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. Proje yüzde 1 KDV avantajına sahip.

AYDOS LAND PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Hanımağa Konakları projesi

Sinan Toprak Yapı tarafından Pendik Esenler Mahallesi’nde projelendirilen Hanımağa Konakları; 158 daireden ve 12 ticari alandan meydana geliyor. Projede 122 – 138 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 kat planındaki dairelerde satış fiyatları 295 bin TL’den başlıyor.

HANIMAĞA KONAKLARI PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Tam Pendik projesi

Set-Up Yatırım ve Vision Star Yatırım ortaklığıyla Pendik Çınardere Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Tam Pendik projesi 3 bin 640 metrekarelik arsa üzerinde 97 – 114 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 kat planlarında 129 daireden meydana geliyor.

TAM PENDİK PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

The Holl projesi

Vefa Holding ve Bekart İnşaat ortaklığıyla Pendik Kaynarca Mahallesi’nde 3 bin metrekarelik arsa üzerinde tek blok halinde projelendirilen The Holl projesi 90 adet home-ofisten meydana geliyor.

THE HOLL PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Onlife İstanbul projesi

Hak Yapı tarafından Pendik Velibaba Mahallesi’nde 16 bin metrekarelik arsa üzerinde projelendirilen Onlife İstanbul projesi 430 daireden ve ticari ünitelerden meydana geliyor. 85 – 157 metrekare arasındaki 2+1 ve 3+1 kat planındaki evlerde satış fiyatları 306 bin TL’den başlıyor.

ONLIFE İSTANBUL PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Norm İstanbul projesi

MSY Yapı tarafından Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi’nde 15 bin metrekarelik arsa üzerinde inşaatı devam eden Norm İstanbul projesi 89 – 111 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 kat planlarında 401 konuttan ve ticari alanlardan meydana geliyor. Projede satış fiyatları 385 bin TL’den başlıyor.

NORM İSTANBUL PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin