Esenyurt konut projeleri

Esenyurt'a değer katacak konut projeleri hakkında genel bilgiler haberimizde.

0

Mart 2008’de ilçe olan Esenyurt; kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy , doğusunda Avcılar, güneyinde Beylikdüzü ve batısında da Büyükçekmece ilçeleri ile komşudur. Son yıllarda gayrimenkul yatırımlarının gözde lokasyonlarından biri haline gelen ilçe 20 mahallesi ile birlikte yaklaşık 850 bin nüfusa ve 27 milyon 770 bin metrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Çok sayıda konut projesinin tamamlanarak yaşamın başladığı Esenyurt’ta son dönemde yapımına başlanan ve ilçenin marka değerini artıran birbiri ardına yeni projelerin inşaatı başladı. Bu projelerden öne çıkanlar ise şöyle:

Meydan Ardıçlı projesi

Esenyurt’ta bir çok projeyi hayata geçiren Özyurtlar Holding yeni projeleri Meydan Ardıçlı’da Bahaş Holding ile ortaklığa gitti. 15 eylül 2017’de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılmasının ardından satışların başladığı proje 67 bin metrekarelik arsa ve 230 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 545 milyon TL yatırım değeriyle yapımına başlanan projenin tamamında 1683 daire ve 121 ticari üniteden meydana gelen bir çarşı inşa edilecek. Büyüklükleri 41 ile 228 metrekare arasında değişen ve 1+0’dan 4,5+1’e kadar kat planlarındaki dairelerde metrekare satış fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiyor.

MEYDAN ARDIÇLI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Self İstanbul projesi

Esenyurt’ta daha önce Karden İstanbul projesini yapıp teslim eden Karden İnşaat bölgedeki yeni projesi Self İstanbul’u 11 ekim 2017 tarihinde düzenledikleri basın toplantısıyla tanıtarak satışlara başladı. 26 bin metrekarelik arsa üzerinde 203 milyon liralık yatırımla yapımına başlanan projede 609 konut ve 60 ticari ünite inşa edilecek. Büyüklükleri 66 ile 290 metrekare arasında değişen dairelerde 1+1’den 4+1’e kadar (dubleks seçenekleri de bulunuyor) kat planında seçeneklerin sunulduğu projede metrekare satış fiyatları 3 bin 200 Liradan ve konutların satış fiyatları da 229 bin TL’den başlıyor.

SELF İSTANBUL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Makyol Santral projesi

Makyol tarafından 16 bin 906 metrekarelik arsa üzerinde 200 milyon TL yatırım değeriyle projelendirilen Makyol Santral’de 407 konut ve ticari alanlardan meydana gelen bir çarşı inşa edilecek. 13 ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından lansman satışlarına başlanan projede metrekare satış fiyatları 4 bin 875 TL’den başlıyor.

MAKYOL SANTRAL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Ödül İstanbul projesi

Özyurtlar Holding tarafından 39 bin 561 metrekarelik arsa üzerinde projelendirilen Ödül İstanbul projesi 2 bin 683 konuttan ve 102 ticari üniteden oluşan bir çarşıdan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin inşa edileceği projede konutların satış fiyatları 219 bin TL’den başlıyor.

ÖDÜL İSTANBUL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin