Reklam
3 Aralık 2022 Cumartesi

En son Etkinlikler

10. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi

Vadi İstanbul Radisson Collection Otel Ayazağa, Cendere Cd. D:No.109A Sarıyer, İstanbul

2012 yılından bu yana Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından her yıl organize edilen “Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” yıl 10. kez düzenlenecek ve Vadi İstanbul Radisson Collection Otelde yapılacak. 2020 Mart ayı ortasında yaşanan covid-19 pandemi krizi ve ekonomik dalgalanmalar ile birlikte, çok sayıda sektörel girdi sağlayan kişi ve kurumları da olumsuz etkileyen havanın dağıtılmasını sağlamak amacıyla, […]

PwC Türkiye Gayrimenkulde Gelişen Trendler 2022 Raporu Basın Toplantısı

Swissotel The Bosphorus İstanbul Vişnezade Mahallesi Acısu Sokak Maçka Caddesi No: 19 34357 İstanbul, İstanbul

PwC Türkiye tarafından her yıl düzenli olarak hazırlanan Gayrimenkulde Gelişen Trendler 2022 raporunu 29 Kasım Salı günü gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla açıklanacak. PwC Türkiye Ortağı ve Gayrimenkul Sektörü Lideri Ersun Bayraktaroğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek toplantıda rapor sonuçlarının yanı sıra sektördeki son gelişmeler sektörün önde gelen isimleri ile konuşulacak.

Piyalepaşa İstanbul Premium Basın Toplantısı

HAN Spaces Piyalepaşa Piyalepaşa İstanbul, B Blok, 22/1 İstanbul

Piyalepaşa Gayrimenkul, Türkiye’nin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’un yeni etabı olan Piyalepaşa İstanbul Premium’u hayata geçiriyor. Proje, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel ev sahipliğinde gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla yatırımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtılacak.

Takvim altyapısı: The Events Calendar