Ana Sayfa Etiketler Esenyurt konut projeleri

Esenyurt konut projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Esenyurt ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları 1.5 katından daha fazla artmıştır. İlçedeki konutların kira fiyatları ise aynı dönem aralığında 2 katından büyük bir yükseliş yaşamıştır. Sosyoekonomik olarak alt gelir seviyesinin yaşadığı bir muhit olan Esenyurt’ta yapılan bir konut yatırımının geri dönüş süresi 15 yıl olarak görülmekte. TEM karayolu ve E-5 karayolunun geçtiği ilçeye ulaşım İETT seferleriyle sağlanabilmektedir. Ayrıca bölgeye minibüs ile de ulaşabilmek mümkündür. Esenyurt konut projeleri içerisinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan çok çeşitli çalışmalar mevcuttur. Bunlardan en göze çarpanları ise, Innovia 4. Etap, Koza Park, Mahal İstanbul ve Gümüş Panoroma projeleridir.

Güvenilir bir ortamda bahçeye çıkıp oyun oynama imkânı veren Evim Yüksekdağ'ı çocuklar çok sevecek..
Mart 2008'de ilçe olan Esenyurt; kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy , doğusunda Avcılar, güneyinde Beylikdüzü ve batısında da Büyükçekmece ilçeleri ile komşudur. Son yıllarda gayrimenkul yatırımlarının gözde lokasyonlarından biri haline gelen ilçe 20 mahallesi ile birlikte yaklaşık 850 bin nüfusa ve 27 milyon 770 bin metrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Çok...
Avrupark Hayat'ta firma bünyesinde yapılan 42 ay 0 faizle taksitlendirme imkânı 30 kasım tarihine kadar devam edecek.
Yüzde 5 peşin ve aylık 1.900 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı veren Ödül İstanbul'da 60 ay da vade var.
Konut teslimlerinin 2019'un ilk aylarında yapılacağı Makyol Santral projesinde yaşayacak olanlar kapının önünden binecekleri Mahmutbey - Esenyurt metrosuyla İstanbul'un her tarafına kolaylıkla ulaşım sağlayacaklar.
Gayrimenkul sektöründe bugüne kadar çok sayıda başarılı projeyi hayata geçiren Özyurtlar Holding bünyesinde inşaat projeleri geliştiren Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt Fatih Mahallesi'nde bulunan yaklaşık 3 bin metrekarelik arsa üzerinde 12 katlı tek blok inşa edilen Nota Residence'da 1+1 planında 84 daire ile 10 ticari ünitede konut teslimlerinde geri sayım...
13 ekimde gerçekleştirilen basın lansmanıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılan Makyol Santral projesinde satış fiyatları 319 bin TL'den başlıyor.
Geride çok sayıda mağdur bırakarak yarım kalan Ukra City projesi Özyurtlar tarafından devralınarak Ödül İstanbul adıyla yeniden hayat buluyor. Projeden şimdi yüzde 5 peşinle ve aylık 1900 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.
Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü; basın toplantısının ardından emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’in sorularını yanıtladı.
5 farklı daire tipinin bulunduğu Meydan Ardıçlı projesinde şirket bünyesinde 60 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.
Karden İnşaat'ın Beylikdüzü-Bahçeşehir hattındaki ikinci projesi olan Self İstanbul; 11 ekim 2017 çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz evsahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından 3 bin 200 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa sunuldu. 203 milyon TL'lik yatırımla 26 bin metrekarelik arsa ve 132 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde projelendirilen ve...
2010 yılında yapımına başlanan ancak inşaat şirketinin iflas etmesi sonucu geride birçok mağduru kalan Ukra City projesini devralan Özyurtlar Holding; Ukra İnşaat mağdurlarının da haklarını gözeterek; burada Ödül İstanbul projesini hayata geçirecek. Esenyurt ile Beylikdüzü'nün kesiştiği noktada yaklaşık 40 bin metrekarelik arsa üzerinde projelendirilen Ödül İstanbul'da 41 katlı 8...
Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer, Emlakdream.com’ a her hafta özel bölge raporları hazırlayan Bilge Özdemir ile İstanbul Avrupa Yakasının yıllardan beri vitrini “ Bahçeşehir & Esenyurt “ bölgesini yorumladılar..
Redac&Emlakchi CEO'su Bilge Özdemir; Emlakdream.com takipçileri için, İstanbul Avrupa Yakası’nın gökdelenleri ile dikkat çeken bölgelerinden biri olan Esenyurt’ un Manhattan çizgisini takip ederek bölgenin gelişen yüzünü ziyaret edip “ bölge & projelerin “ analizi ve öngörülerinde bulundu...
TOKİ İstanbul Gaziosmanpaşa ihalesinde çekişmeler devam ediyor. Gül-Elit İnşaat, Mesa Mesken, İhlas, Nuhoğlu, Başyapı, Fuzul- Yol İnşaat, Albayrak ve Ral Yapı'nın bulunduğu sekiz firma teklif verdi.Sonucun ne olacağı bekleniyor.
ONS İnşaat, Ankara’daki ONS İncek projesindeki ödeme kolaylığı fırsatları, Ramazan Bayramı süresince devam edecek. Satışların hızla ilerlediği ONS İncek’ten yüzde 10 peşinatla ve 2.900 lira taksitle ev sahibi olmak mümkün.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Tokat’ın Dedeli ilçesine 436 adet konut inşa edecek.30 Haziran tarihinde yapılan ihale kapsamında ticaret merkezi inşaatı, altyapı çalışması ve çevre düzenlemesi de yer alıyor.
Sur yapı güvencesiyle Sultanbeyli’de hayat’a geçirilen Gölbahçe Evlerinde %7 sabit ve peşin ödemelerde artı %10 bir indirim fırsatı yatırımcıları bekliyor.
SOYAK Grubu'nun CEO'su Emre Çamlıbel görevinden ayrıldı.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone