Ana Sayfa Etiketler Esenyurt konut projeleri

Etiket: Esenyurt konut projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Esenyurt ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları 1.5 katından daha fazla artmıştır. İlçedeki konutların kira fiyatları ise aynı dönem aralığında 2 katından büyük bir yükseliş yaşamıştır. Sosyoekonomik olarak alt gelir seviyesinin yaşadığı bir muhit olan Esenyurt’ta yapılan bir konut yatırımının geri dönüş süresi 15 yıl olarak görülmekte. TEM karayolu ve E-5 karayolunun geçtiği ilçeye ulaşım İETT seferleriyle sağlanabilmektedir. Ayrıca bölgeye minibüs ile de ulaşabilmek mümkündür. Esenyurt konut projeleri içerisinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan çok çeşitli çalışmalar mevcuttur. Bunlardan en göze çarpanları ise, Innovia 4. Etap, Koza Park, Mahal İstanbul ve Gümüş Panoroma projeleridir.

ADM City Piramit Residence projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar, resimler ve genel bilgiler..
Gürdoğan İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Zerka İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Aris Grand Tower projesinde, "60 ay 0 faiz" kampanyası düzenleniyor. 

Live Terrace projesi

Live Terrace projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
Eylül ayında basın toplantısıyla duyurulan Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından 545 milyon liralık bir yatırıma sahip. Esenyurt’ta 67 bin metrekarelik bir arsaya 2 ve 7 katlı 27 blok şeklinde yapılacak olan proje içerisinde toplamda 1683 daire yer alıyor. Bunun yanı sıra proje dahilinde 121 adet...
İstanbul’da Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiril en proje 21 katlı ve tek bir rezidans kuleden meydana geliyor. Proje içerisinde toplamda 98 adet daireve 6 adet dükkan bulunuyor. Daireler 2+1,3+1 loft şeklinde. Proje içerisinde 2+1 daireler 86-97 ve 135m2 arasında değişirken 3+1 daireler 162 m2 şeklinde tasarlanmış. Proje 18.500 m2...
Evalpark İstanbul projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
Yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde şimdi vade farksız 84 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı..
Babacan Yapı tarafından Esenyurt'da hayata geçirilen Babacan Premium projesinde "84 ay 0 faiz" kampanyası başlatıldı. 
Karden İnşaat AŞ tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Self İstanbul projesinde bin 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunan kampanya başlatıldı.

Terrace Mix projesi

Hemen teslim ve hemen tapu avantajına sahip Terrace Mix projesinde aylık 1557 liradan başlayan fiyatlarla yatırım yapma fırsatı bulunuyor.
Sur Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Semt Bahçekent projesinde "84 ay 0 faiz" kampanyası başlatıldı. 
Konut teslimlerinin başladığı Nlogo İstanbul projesindeki ticari üniteler açık artırmayla satışa sunuluyor.

Nidya Tower Projesi

İstanbul, Esenyurt’ ta Gür-Ay İnşaat tarafından yürütülen proje de ciddi anlamda yatırımcı ve yaşam merkezi yükseliyor. Toplam 7 bin 428 metrekarelik bir arsa üzerine konumlandırılan yaşam merkezi karma proje olarak dikkat çekiyor. Nidya Tower Esenyurt pojesinde bloklar 43 katlı kule ile birlikte 4 ve 8 katkı iki blok halinde tasarlanmış....

Nota Residence nerede?

Konut teslimlerinin başladığı Nota Residence projesinde 25 bin liradan başlayan peşinatlarla yatırım fırsatı kısa bir süre daha devam edecek.
Makyol İnşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Makyol Santral projesinde "48 ay 0 faiz" kampanyası başlatıldı.
Son zamanlarda İstanbul’ da yıldızı parlayan bölgelerden birisi de Esenyurt. Bu anlamda bölgede yapılan projelerin sayısı da her geçen gün biraz daha fazla artıyor. Topuzlar yapı Esenyurt’ ta hayata geçirdiği Mavera Ahsen Konut Projesi ile birlikte bölgenin kalkınmasına da fayda sağlıyor. Proje toplam 3,200 metrekare arsa planı üzerine inşa...

Self İstanbul projesi

Karden İnşaat AŞ tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Self İstanbul projesinde avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor. 
Arizon Yapı tarafından Esenyurt'ta Metro House Evleri projesi hayata geçiriliyor.

Nota Residence projesi

Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Nota Residence projesinde konutlar alıcılarını bekliyor. 

Terrace Lotus projesi

Konut teslimlerine az bir zaman kalan Terrace Lotus'ta rezidans daireler ve ticari mağazalar bulunuyor.

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,974hayranBeğen
19takipçitakip et
506takipçitakip et
0aboneabone ol

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI