Ana Sayfa Etiketler Istanbul konut projeleri

Etiket: istanbul konut projeleri

Emlak ve inşaat sektöründeki önemli İstanbul konut projelerine bu sayfada bulabilirsiniz. İstanbul pek çok insanın yaşamak istediği bir şehirdir. Yeni ulaşım projeleriyle de genişleyen İstanbul konut projeleri açısından da pek çok projeye imza atılmaya devam ediliyor. Hem maddi olanaklarınıza uygun hem de yaşam alanı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek projelere buradan ulaşmanız mümkün. Sayısız İstanbul konut projeleri arasından aile yaşantısına da uygun, geniş ve ferah ve zengin donatılara sahip tam donanımlı yaşam alanlarına erişebilirsiniz. İster şehir içinde ister şehrin karmaşasından uzakta bir yaşam alanıyla huzurlu ve keyifli bir hayata sahip olabilirsiniz.

Live Terrace projesi

Live Terrace projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Serenity Plus projesi

Serenity Plus projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Major Kurtköy projesi

Major Kurtköy projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Oyak Dragos Projesi

İstanbul Maltepe’ de hayata geçirilecek olan Oyak Dragos projesi toplam 30,852 metrekarelik bir alan üzerine yerleştirilecek. Proje dahilinde ise 192 adet konut bulunuyor. Bu konutların ise 122 tanesi 1+1, 59 tanesi 2+1, 32 tanesi 31+1 ve 9 tanesi de 4+1 seçenekleri halinde. Toplam 414 konutun bulunduğu proje de 10...
İntaya-EYG-İntes İş Ortaklığıyla Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde, "84 ay 0 faiz" kampanyası başlatıldı. 

Cebeci Residence projesi

Cebeci Grup tarafından hayata geçirilen Cebeci Residence projesinde avantajlı seçeneklerle satışlar devam ediyor.

Gülpark Yuvam projesi

Gül İnşaat AŞ tarafından Bayrampaşa'da geçirilen Gülpark Yuvam projesi inşa ediliyor.
İstanbul Anıt Otelcilik tarafından Newist Bayrampaşa isimli yeni konut projesi hayata geçiriliyor.
Mesa İnşaat Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, konut fiyatlarının artmaya başlayacağını ve şimdi ev alanların "2-3 ayda yüzde 10 kar edeceğini söyledi. 
CABA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Balyen, inşaat maliyetlerinin çok arttığını belirterek, bu artışın fiyatlara yansımadığını ancak bir süre sonra yansımasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.
MESA, Aslan Yapı ve CABA ortaklığıyla çok değerli bir lokasyonda hayata geçirilecek olan MESA Cadde projesi; ortalama 7 bin 500 TL metrekare fiyatlarıyla lansman satışlarına sunuldu. MESA Cadde projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler haberimizde..

Celestia Life Projesi

Celestia Life projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Blox Haliç 3 Projesi

Blox Haliç 3 projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
İş GYO tarafından Kartal'da hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde konut teslimleri planlanan tarihten 2 ay önce başladı.

Çekmeköy Life projesi

Çekmeköy Life projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
Yapıen İnşaat tarafından Kadıköy Bostancı'da hayata geçirilen Bostancı Deluxe projesinde kalan az sayıda daire avantajlı seçeneklerle alıcılarını bekliyor. 
Mesa Mesken Sanayi AŞ tarafından Kadıköy Kozyatağı'nda hayata geçirilen Mesa Koz projesinde "36 ay 0 faiz" kampanyası düzenleniyor. 

Zer Levent Projesi

İstanbul’un tam merkezinde toplam 5 bin 372 metrekarelik bir alanda 495 konuttan oluşan bir proje olan Zer Levent cazip bir yaşam alanı olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Proje Ceylan İnşaat tarafından yapılacak. İstanbul Levent’te hayata geçirilecek olan proje lokasyon olarak da özel bir noktadaki yerini almış durumda. Zer Levent Projesi...
Tarihin ve kültürün tek bir konum üzerinde bütünleşmiş olduğu Kurtuluş’ta yükselen Elysium Residence projesiyle birlikte şehir yaşantısından kopmadan mimarinin en güzel şekillerini de görebiliyorsunuz. Kurtuluş bölgesi için söylenebilecek tek şey ticaretin, kültürün ve sanatın kalbi.  Bölgedeki yapıların geneline baktığımız zaman yabancı okullar, mekanlar ve geçmişten bugüne kadar varlığını korumuş...
Gül Proje tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Seyrantepe Cendere Yolu üzerinde hayata geçirilen Avangart İstanbul projesinin lansmanı yapıldı.


SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,973hayranBeğen
19takipçitakip et
509takipçitakip et
0aboneabone ol

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI