İstanbul’da kasım ayında 7 yeni projede lansman satışları başladı

Kasım ayında İstanbul'da gerçekleştirilen basın tanıtım toplantılarıyla birlikte 7 gayrimenkul projesinde satışlar başladı.

0

İstanbul’da kasım ayında Deluxia Park Business, Sinpaş Metrolife Sancaktepe, Bostancı Deluxe, Eston Şehir Koru, Ahes Misal İstanbul, Nef Ormantepe ve Tema İstanbul Bahçe projelerinde gerçekleştirilen basına toplantılarıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmalarının ardından lansman projeleri başladı. 4’ü Anadolu ve 3’ü de Avrupa yakasında olan 7 proje şöyle:

Deluxia Park Business

2 kasımda lansmanı yapılan Deluxia Park Business projesi Teknik Yapı tarafından Kartal ile Maltepe’nin birleştiği yerde yaklaşık 500 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. Biri rezidans dairelerden diğeri de ofislerden meydana gelen ve 2 etaptan oluşan Deluxia Park’ın ofis etabı olan Deluxia Park Business’da 400 ofis ünitesi ve 14 adet ticari alan inşa edilecek. Projede yıl sonuna kadar devam edecek lansman avantajlarıyla birlikte ofis fiyatları 603 bin TL’den başlıyor.

DELUXIA PARK BUSINESS PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Sinpaş Metrolife Sancaktepe

3 kasımda lansmanı yapılan Sinpaş Metrolife projesi Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe Samandıra’da 435 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. Projede 544 konut ve 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde ticari alanlardan meydana gelecek olan bir çarşı inşa edilecek. Lansman indirimleri ve peşin alım iskontolarıyla birlikte projede satış fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.

SİNPAŞ METROLIFE SANCAKTEPE PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bostancı Deluxe

10 kasımda lansmanı yapılan Bostancı Deluxe; Yapıen İnşaat tarafından Bostancı’de kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. Konut teslimlerinin mart 2018’den sonra başlayacağı projede 61 konut bulunuyor. Metrekare satış fiyatları 7 bin 450 TL’den başlıyor.

BOSTANCI DELUXE PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Eston Şehir Koru

14 kasımda lansmanı yapılan Eston Şehir Koru projesi Polatyol İnşaat tarafından Bahçeşehir’de 215 bin metrekarelik arsa üzerinde 900 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Villa ve konak daire seçeneklerinden oluşan 1090 konuttan ve 31 ticari üniteden meydana gelen projede metrekare satış fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor.

ESTON ŞEHİR KORU PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Ahes Misal İstanbul

16 kasımda lansmanı yapılan Ahes Misal İstanbul; kentsel dönüşüm projesi olarak Süleyman Ekşi inşaat tarafından Gaziosmanpaşa’da 2 milyar TL yatırım değeriyle hayata geçirilecek. Projenin tamamında 2.400 konut, ofisler, 60 cadde mağazası ve 1 otel yapılacak. Konutlarda metrekare satış fiyatları 5 bin 230 TL’den başlıyor.

AHES MİSAL İSTANBUL PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Nef Ormantepe

27 kasımda lansmanı yapılan Nef Ormantepe projesi; Fiba Holding’in Çekmeköy’deki 230 bin metrekarelik arazisi üzerinde Timur Gayrimenkul tarafından 1 milyar 200 milyon TL yatırım değeriyle projelendirilen Nef Çekmeköy projesinin ikinci etabı olarak satışa sunuldu. 409 konuttan ve çarşıdan meydana gelen Nef Ormantepe etabında satış fiyatları 299 bin TL’den başlıyor.

NEF ORMANTEPE DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

Tema İstanbul Bahçe

29 kasımda lansmanı yapılan Tema İstanbul Bahçe projesi Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş ve Öztaş ortaklığı tarafından Atakent’te 500 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. 363 konuttan meydana gelen projede metrekare satış fiyatları 5 bin 200 TL’den başlıyor. Tema İstanbul Bahçe’de konutların temmuz 2019’dan teslim edilmesi planlanıyor.

TEMA İSTANBUL BAHÇE DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin