Uplife Kadıköy’de bu fırsat kaçmaz..

Teknik Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Uplife Kadıköy projesinde kaçırılmayacak ödeme kolaylığı fırsatları kısa bir süre daha devam edecek.

0

Kadıköy Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi Cihan Sokak’ta bulunan 16 bin metrekarelik arsa üzerinde kentsel dönüşüm projesi olarak Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Uplife Kadıköy projesi biri 22, üçü de 23 katlı toplam 4 blok halinde yükseliyor.

Uplife Kadıköy’de kat planları ve sosyal alanlar

Büyüklükleri 57 ile 130 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 830 rezidans daireden ve 20 ticari alandan meydana gelen projede Teknik Yapı’nın tüm projelerinde olduğu gibi örnek daire bulunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında; hem açık hem kapalı hem de çocuklar için yüzme havuzu, güneşlenme terası, donanımlı fitness salonu, sauna, kapalı otopark, kafe ve restoranlar ile 7/24 güvenlik bulunuyor.

Uplife Kadıköy’de teslim tarihi, satış fiyatları, kaçırılmayacak ödeme fırsatları

Projelerinde teslimleri tam zamanında yapmasıyla bilinen Teknik Yapı bu projede konut teslim zamanı olarak aralık 2019 tarihini veriyor. Satış fiyatlarının 530 bin TL seviyelerinden başlayan projede yüzde 50 peşinle kalan bakiye yüzde 50’yi vade farksız olarak 100 ay taksitlendirme fırsatları kısa bir süre daha devam edecek. Peşin ödemelerde yüzde 20’ye varan oranlarda indirim uygulanıyor.

Projenin konumu

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe (Pendik)metro hattının bölge istasyonuna yakın olan projeden Marmaray’a ve metrobüs durağına, Kadıköy ve Üsküdar iskelelerine, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne erişim oldukça kolay.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin