MESA Koz Projesi

Kozyatağı'nda yapımı devam eden MESA Koz projesinde konutlarda satış fiyatları 854 bin liradan başlıyor.

0

Kadıköy Kozyatağı Atatürk Caddesi’nde 8 bin 279 metrekarelik arsa üzerinde Mesa Mesken tarafından projelendirilen MESA Koz projesi tek blok halinde projelendiriliyor.

MESA Koz’da kat planları, teslim tarihi ve sosyal alanlar

Projede; büyüklükleri 65 ile 289 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında değişen 280 konut ile ticari alanlardan meydana gelen bir çarşı inşa ediliyor.

Konut teslimlerinin haziran 2019’dan itibaren başlaması planlanan projede sosyal donatı alanları olarak; açılır ve kapanır özellikli yüzme havuzu, donanımlı fitness merkezi, kapalı otopark, yeme-içme alanları, 7/24 güvenlik ve alışveriş mağazaları bulunuyor.

MESA Koz’da satış fiyatları, ödeme planları ve projenin konumu

Projede 1+1’lerde satış fiyatları 854 bin TL’den, 2+1’lerde 1 milyon 384 bin TL’den ve 3+1’lerde de 2 milyon 500 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılan projeden vadeli alımı tercih edenler için şirket bünyesinde yüzde 30 peşin, 1 yıl sonra yüzde 25 lik ara ödeme, 2 yıl sonra yüzde 25’lik ikinci bir ara ödeme yapılıyor. Bakiye kalan yüzde 20 vade farksız 36 ay taksitlendiriliyor. Daha uzun vadeyi tercih edenler için banka kredisi kullanma imkânı bulunuyor.

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe (Pendik) metro hattının bölgedeki metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Avrasya Tüneli bağlantı yollarına erişimin kolay olduğu bir lokasyonda yer alıyor.

MESA Koz nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin