3S Firuze Konakları örnek dairesi

3S Kale Gayrimenkul tarafından Avcılar’da hayata geçirilen ve tamamlanma aşamasına gelen 3S Firuze Konakları projesinde örnek daire hazır.

0

3S Kale Gayrimenkul tarafından Avcılar’da hayata geçirilen ve tamamlanma aşamasına gelen 3S Firuze Konakları projesinde örnek daire hazır.

3S Firuze Konakları projesi 40 bin 853 metrekare arsa üzerinde 3 blokta 523 konuttan oluşuyor. 3S Firuze Konakları’nda 1+1 daireler 68 ila 73 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 156 metrekare, 3+1 daireler 109 ila 203 metrekare büyüklükten oluşuyor.

Projenin yüzde 80’i tamam

Projenin kaba inşaatının yüzde 80’i tamamlanma aşamasına gelirken, örnek dairesi de hazırlandı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler, Avcılar’daki satış ofisine giderek, örnek daireyi gezebiliyor.

Projedeki evler komple duvar kağıdıyla kaplı. Kapıların modeli, seramik ve parke ürünleri birinci sınıf ürünlerden seçildi.

Ferah odalar, bol balkon

Örnek dairedeki tavan yüksekliği 2,85 metre. Tavanda dekor ve led ışıklandırma bulunuyor. Ferah, hacimli konutlarda balkon sayısı çokluğu da dikkat çekiyor.

Ayrıca mutfak, banyo ve yatak odalarında da birinci sınıf ürünler kullanıldı. Bazı odalarda giyinme bölümleri ve çamaşır dolabı da bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin