24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriZeray Dilasa Orman projesinin örnek dairesi tanıtıldı..

Zeray Dilasa Orman projesinin örnek dairesi tanıtıldı..

Zeray İnşaat’ın Kocaeli Başiskele’de hayata geçireceği yeni projesi 4 ekim çarşamba günü gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Toplantı sonrasında Zeray İnşaat Satış Grup Koordinatörü Şule Kahya, Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e projenin hazırlanmış olan örnek dairesini gezdirdi ve Dilasa Orman hakkında bilgiler verdi.

Kocaeli’nin deprem bölgesi olması nedeniyle yatay mimariye uygun yirmi adet 3 katlı bloklar halinde tasarlanan Zeray Dilasa Orman’ın 65 bin metrekarelik proje alanı üzerinde 1+1’den 4+1’e farklı tip ve kat planlarında 648 bağımsız birimden oluştuğunu kaydeden Şule Kahya, ortalama metrekare satış fiyatlarının 24 bin TL olduğunu, 2+1 bir dairenin satış fiyatlarının 3 milyon lira ile 4.5 milyon lira arasında değiştiğini, firma bünyesinde 48 aya kadar vadelendirme yapıldığını, projede konut teslimlerinin 30 aralık 2024 olarak planlandığını söyledi.

Projenin ve örnek dairenin diğer tüm detayları videoda bulabilirsiniz.

 

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI