29 Ocak 2023 Pazar
Ana SayfaHaberSoytaş Holding hakkında..

Soytaş Holding hakkında..

Soytaş Holding 1973 yılında İstanbul’da, Salih Zeki Kolat liderliğinde bir grup girişimci tarafından sosyal yatırımlar ve organizasyonlar alanında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Soytaş Holding günümüzde, iştirakleri vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışında özellikle inşaat, gayrimenkul, turizm ve hizmet sektörlerinde bulunmasının yanı sıra, yatırım portföyünü genişletme ve çeşitlendirme çalışmalarına devam etmektedir.

1975 yılında ortaklarına yönelik tatil sisteminin Türkiye’deki öncülüğü, Soytaş tarafından yapılmış ve Bodrum Turgutreis’teki 1 bölüm tesisler bu alanda ilk faaliyete geçmiş tatil tesisleri olmuştur. Gelen yoğun ilgiyi takiben Bodrum Akyarlar, Izmir Foça ve İstanbul Büyükada’da da yeni tesisler inşa edilmiş ve hizmete sokulmuştur.

Bodrum Turgutreis ve Akyarlar, Izmir Foça, Istanbul Büyükada’daki çeşitli tatil köyü projeleri, İstiklal Caddesi’ndeki Beyoğlu İş Merkezi Kompleksi, İstanbul Erenköy, Şenesenevler, Kozyatağı, Koşuyolu bölgelerinde yapılmış çeşitli sosyal konut projeleri, Modin 1-2-3 lüks tatil siteleri, dış müteahhitlik hizmetleri olarak da Libya Tobruk bölgesinde konut-okul-sivil binalar konularında faaliyet göstermiştir.

Önümüzdeki dönemlerde grup bünyesindeki şirketler vasıtasıyla gayrimenkul, gayrimenkul işletmeciliği, tatil köyü işletmeciliği ve hizmet sektörünün yanında tarım, gıda ve enerji sektörleriyle de portföyünü genişletmek amacındadır.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI