15 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetRezidansta müstakil yaşam lüksü.. "Polat Levent Exclusive"..

Rezidansta müstakil yaşam lüksü.. “Polat Levent Exclusive”..

Polat Gayrimenkul tarafından İstanbul’un gözde lokasyonlarından Levent’te hayata geçirilecek olan Polat Levent Exclusive projesi 23 kasım perşembe günü Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel ve projenin mimarı Gökhan Avcıoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Toplantının ardından emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel, Polat Levent Exclusive’in Levent’e büyük değer katacak bir baş yapıt olduğunu söyledi.

Piyalepaşa İstanbul projeleriyle kentsel dönüşümün en büyüğünü gerçekleştirdiklerini hatırlatan ve bu konuda çok tecrübeli olduklarını belirten Kaan Yücel; Etiler, Ulus, Akatlar ve Levent bölgelerinin gelir düzeyinin çok yüksek olmakla birlikte yapı stokunun büyük bölümünün 40-50 senelik çok eski binalardan oluştuğunu, ciddi bir yenileme talebinin olduğunu, buralarda kentsel dönüşüm tecrübelerini kullanmak istediklerini dile getirdi.

Eski Show TV binasının olduğu yerde yükselecek Polat Levent Exclusive’in bölgeye büyük değer katacak bir baş yapıt olduğunu ifade eden Yücel, açıklamalarının devamında şu bilgileri verdi:

“Projemiz konutlar, home officeler ve ticari alandan oluşan karma bir rezidans ofis projesi. 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak aynı zamanda birleştirilebilir toplam 77 adet, tercihe göre teraslı, balkonlu ya da kişisel havuzlu dairelerimiz mevcut. 9 adet yerden tavana kadar camlı dubleks home office ve 21 ticari birimden oluşan projemiz yüzeyden itibaren 14 katlı bir yapı. Ayrıca binamızın 176 metrekarelik sosyal alanı ve 250 metrekarelik terasında bir de ortak havuzu bulunuyor. Toplam inşaat metrekaremiz 24 bin 991metrekare olacak.’’

Projede metrekare satış fiyatları 10 bin dolardan başlıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI