24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetPolat, gayrimenkulde seri üretime geçti..

Polat, gayrimenkulde seri üretime geçti..

Gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Polat Gayrimenkul, İstanbul’un gözde lokasyonlarında projeler üretmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta yapımına başladığı Polat Akatlar projesinin ardından şimdi de Levent’in göbeğinde, eski Show TV binasının olduğu yerde, 30 bin metrekare inşaat alanı üzerinde POLAT LEVENT EXCLUSIVE projesini hayata geçiriyor.

Tanıtım toplantısında konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, hem çok büyük projeler yaptıklarını hem de bu şekilde böyle 20-30 bin metrekare büyüklüğündeki daha niş projelerden aynı anda 20-30 tane daha yapmayı planladıklarını söyledi.

Konut satışlarındaki gerilemeyle ilgili açıklamalarda bulunan Adnan Polat, lüks konutlarda pek düşüş olacağını düşünmediğini belirterek bu durumun orta gelir grubunun ev alımını etkileyecek konut kredileriyle ve ev almak isteyenlerin gelirleriyle birbirine bağlı olarak gelişeceğini kaydetti.

Önümüzdeki yıl için değerlendirmelerde bulunan Polat, 2024’de enflasyonun dizginlenmesi ile ilgili olarak alınacak kararların konut sektörünü 1-2 sene etkileyeceğini belirtti.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI