Reform Life Avcılar projesi

Avcılar'ın yeni konut projesi Reform Life'ta ön talep toplama süreci devam ediyor.

2

Reform Life projesi Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla Avcılar‘da hayata geçiriliyor.

Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı Uran Caddesi üzerinde 7 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerinde projelendirilen Reform Life Avcılar; 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 ve 3+2 dubleks kat planlarında 124 konuttan ve 15 ticari alandan meydana geliyor. 4. kattan itibaren daireler göl manzarasına hâkim olacak.

1+1’ler 62 metrekare, 2+1’ler 101 ile 119 metrekare arasında, 3+1’ler 145 metrekare, 3+2 dubleksler de 181 ile 187 metrekare arasında ve 4+2 dubleksler de 232 metrekare büyüklüklerde inşa edilecek.

Reform Life’ta satış fiyatları ve ödeme planı

Ön talep toplama sürecinde olan projede satış fiyatları lansmandan sonra netlik kazanacak. Ödeme planı olarak firma bünyesinde kefilsiz olarak yüzde 30 peşin ve bakiye yüzde 70 faizsiz olarak 30 ay vadeli olarak taksitlendirme imkânı sunulacak.

Reform Life projesinin konumu ve sosyal donatı alanları

Proje konum olarak Torinium AVM’ye, Pelican Mall’a ve Avcılar Hospital’e yakın konumda. Ayrıca yapımı devam eden metro hattının bölge istasyonu projeye çok yakın mesafede bulunuyor. E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesi kadar yakın konumlanan proje Avcılar Deniz Otobüsleri ile TEM otoyoluna da yakın bir lokasyonda bulunuyor. Üniversite Mahallesinde hayata geçirilecek olan proje +1 ve 2+1 daireleriyle öğrencilerden yoğun talep görecek.

Sosyal donatı alanları arasında; büyüklüğü 5 bin metrekareye yaklaşan peyzajlı yeşil alanlar, kapalı yüzme havuzu, fitness imkânı olan spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası ve içinde günlük ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabileceği süpermarket ve dükkanlar bulunuyor.

Avcılar’da neden konut yatırımı yapılmalı?

İstanbul Üniversitesi’nin Avcılar Yerleşkesi ile beraber burada öğrenim gören ciddi sayıda öğrenci için kiralık konut ihtiyacı bulunan ilçe uygun metrekare satış fiyatlarıyla yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Devam eden metro hattı çalışmalarının da tamamlanmasından sonra Avcılar’da konut fiyatlarında değer artışları da başlayacak. 2016 yılı sonu itibarıyla Avcılar’ın hiç te azımsanmayacak şekilde yaklaşık 430 bin nüfusu bulunuyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için iletişim numarası +90 212 509 09 45

Reform Life projesi nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

2 YORUM

    • Reform Life’ta henüz inşaat başlamadı. Bu projeye yakın konumda 3S Kale Holding’in kendi arsası üzerinde yapımı devam eden ve konut teslimlerinin 2018’in son çeyreğinde yani 1 yıl kadar sonra başlayacağı 3S Kale Firuze Konakları projesinden alımı düşünürseniz size yardımcı olmaya çalışırız.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin