Ana Sayfa Etiketler Avcılar Konut Projeleri

Avcılar Konut Projeleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar ilçesi, son yıllarda pek çok konut projesinin gerçekleştiği bölgelerden biridir. Konut fiyatları son 10 yılda yüzde 300’den fazla artış göstermiş ve ev kiraları da aynı oranda bir artış yakalamıştır. Orta gelir seviyesindeki insanların yaşadığı Avcılar, İstanbul’a 27 km’lik mesafede yer almaktadır. TEM otoyolu ve E-5 (D-100) karayolu da ilçe sınırları içinden geçmektedir. Avcılar’da yatırım yapılan bir konutun geri ödeme süresinin 17 yıl sürdüğü belirlenmiştir. Bu da yatırımcıların hevesini kabartan ve inşaat firmalarının da bölgede yoğunlaşmalarına sebebiyet veren bir durumdur. Avcılar Konut Projeleri dahilinde dikkat çeken projeler ise, Avcılar Effect, Cadde Teras ve Lobi Parlas Residence projeleridir. Gerçekleştirilecek projelerdeki konut fiyatları 210.000 TL’den başlayıp 670.000 TL’ye varmaktadır.

Reform Life projesi Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla Avcılar'da hayata geçiriliyor. Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı Uran Caddesi üzerinde 7 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerinde projelendirilen Reform Life Avcılar; 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 ve 3+2 dubleks kat planlarında 124 konuttan ve 15 ticari alandan meydana geliyor. 4. kattan itibaren daireler...
3S Kale Holding'in Avcılar Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı'nda bulunan kendilerine ait 28 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde projelendirilen 3S Firuze Konakları 1+1'den 4+1'e değişen kat planlarında 523 adet konuttan ve 45 adet ticari mağazadan meydana geliyor. Bugün itibarıyla inşaatı yüzde 70 oranında tamamlanmış olan projede büyüklükleri 50 ile 850...
Konut teslimlerinin 2018'in sonbaharında başlayacağı 3S Firuze Konakları'nda şimdi yüzde 1'den başlayan peşinler ve vade farksiz 48 ay taksit imkânı var.
3S Firuze Konakları projesinde bulunan daireleri artık 360 derece sanal turla gezebilirsiniz.
3S Kale Holding tarafından Avcılar'da; İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünün hemen arkasında bulunan 28 bin metrekare arsa üzerinde, 72 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde 350 milyon liralık yatırım bedeliyle inşa edilecek olan 3S Firuze Konakları'nda 523 konut ve 45 ticari ünite bulunacak. Projede 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri...
Konut satış rakamları haziran ayında iç açıcı görünmese de tapu dairelerindeki alım satım işlemlerinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Yayınlarımıza katkıda bulunan gayrimenkul yazarı Mehmet Canıtatlı, 'Bunda ucuz ev arayışında olup bu hedeflerine ulaşan emlak avcılarının büyük rolü var' diyor.
Avcılara yeni bir konut projesi daha geliyor. Batı Eğitim İnşaat, Avcılar’da 291 konut ve 70 adet dükkandan oluşan yeni bir projeye başlamaya Aston Firüzköy projesi 40 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.
3S Kale Holding imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları projesi İstanbul Avcılar'da markalı konutta kalitenin adresi olmaya hazırlanıyor.
Kadir Topbaş, Avcılar'da kentsel dönüşümün önünde engel olarak görülen 4 kat yasağının kaldırılacağını açıkladı.
3S Kale Holding tarafından hayata geçirilecek olan 3S Firuze Konakları, Avcılar'ın E-5 aksındaki en büyük projesi olma özelliğini taşıyor.
3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları'nı bugün gerçekleştirdiği lansmanla satışa çıkardı. Lansman toplantısında konuşulanları haberimizden okuyabilirsiniz.
3S Kale Grubu, düzenledikleri basın toplantısıyla, devam eden ve gelecekteki yeni projeleriyle ilgili açıklayıcı bilgiler verdi.
Avcılar Ispartakule bölgesinde üzerinde 4 bin aileyenin yaşadığı araziye mahkemeden şok tedbir kararı verildi..Tedbir kararı devam ettiği sürece hiç kimse dairesini satamayacak.
Teslimlerin 2017 yılının içerisinde yapılması planlanan Avcular Prestij projesinde daire fiyatları 285 bin liradan başlayarak yükseliyor.
Bornova Forum'un hemen karşısında yükselen Avcılar Prestij Bornova projesinde daire fiyatları 285 bin liradan başlayarak yükseliyor.
OMV Petrol'ün Avcılar'da Ambarlı Tesisler Mevkii'ndeki lojistikk imarlı arsası satışa çıktı. Son başvuru tarihi 17 Nisan.
Resen savcıların müdahale etmesi gereken öyle şeyler anlatılıyor ki... Niye hiçbir savcı el koymamış, niye..
167 hektar alanın kentsel dönüşüm kapsamında TOKİ tarafından yenileceği Avcılar Tahtakale şu sıralar “TOKİ Tahtakale’den çekilecek” söylentileri ile çalkalanıyor.
İstanbul Avcılar Başakşehir’de TOKİ iştirakı Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-Ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panaroma Evleri’nde satışlar devam ediyor. 215 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 120 aya kadar %1,02 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. PanaromaEvleri’nde ayrıca %25”lik peşinatın %24”lük kısmıda kredilendiriliyor.
AKP Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Adalet Bakanlığı tarafından Van'ın merkez ve Erciş ilçesinde hakim ve savcılar için 187 daireli lojmanın inşaatı için ödenek ayrıldığını belirtti. Çiftçi, Van merkezde 130, Erciş ilçesinde de 57 dairenin en geç önümüzdeki yıl faaliyete geçeceğini de ifade etti.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone