24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetPolat'tan şehrin kalbine dokunacak yeni proje.. "Polat Akatlar"

Polat’tan şehrin kalbine dokunacak yeni proje.. “Polat Akatlar”

Polat Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri geliştiren Polat Gayrimenkul tarafından Beşiktaş Akatlar’da dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek olan Polat Akatlar, 8 haziranda gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla tanıtılmasının ardından satışa sunuldu.

Projenin lansman toplantısının ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e Polat Akatlar ile ilgili bilgiler veren Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel, Piyalepaşa İstanbul ile bugüne kadar özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesine imza attıklarını hatırlatarak bu konuda çok ciddi bir bilgi birikimine sahip olduklarını, bundan sonra yapacakları projeleri daha küçük, şehrin merkezine ve kalbine dokunan yerlerde planladıklarını söyledi.

Projede metrekare satış fiyatlarının 200 bin TL olduğunu ve firma bünyesinde yarısı peşin, kalan bakiye için firma bünyesinde 24 aya varan vade yaptıklarını, bunun dışında kişiye özel ödeme planlarını da devreye alacaklarını açıklayan Kaan Yücel, zemin+14 katlı tek blok halinde tasarlanan ve hem konut hem de ofis olarak kullanılabilecek Polat Akatlar projesi ile ilgili de şu bilgileri verdi:

Şehrin en merkezi ve en nezih bölgelerinden biri olan Akatlar’da hayata geçirdiğimiz Polat Akatlar, bölgede mevcutta bulunan eski bina stokunun tersine depreme karşı dayanıklılığı, dikkat çekici şık mimarisi ve modern fasiliteleri ile Akatlar’ın en yeni ve en dikkat çekici projesi. Bu projeyi yaratırken özellikle Polat Akatlar sakinlerinin her daim Akatlar’ın yemyeşil caddeleri ve sokaklarını görmeleri ve temiz havayı soluyabilmeleri için tavandan yere kadar camlar planladık. İsteyenler bu manzarayı her dairede yer alan Türk ya da Fransız tipi balkon sayesinde seyredebilecek, isteyenlerse teras katında bulunan 165 metrekarelik lounge alanı ve 75 metrekarelik çocuk oyun alanında atmosferi hissedebilecekler. Polat Akatlar’ın bir diğer önemli özelliği de yaşam alanını ofise dönüştüren ve her dairede bulunan çalışma alanları. Polat Akatlar, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, özellikli cephesi, güneşlenme terası, ortak alanları, ticari alanları, her metrekaresi kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde planlanmış iç dizaynı ile Akatlar’da yaşam kalitesini zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olacak.’’ 

Polat Gayrimenkul’ün yeni projesi Polat Akatlar’da satışlar başladı..

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI