17 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaEditörün SeçtikleriPolat Gayrimenkul'ün yeni projesi Polat Akatlar'da satışlar başladı..

Polat Gayrimenkul’ün yeni projesi Polat Akatlar’da satışlar başladı..

Polat Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri gerçekleştiren Polat Gayrimenkulün yeni projesi Polat Akatlar; 8 haziran perşembe günü Polat Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Polat Akatlar satış ofisinde gerçekleşen toplantıda konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat şunları söyledi:

İstanbul’un en merkezi ama bir o kadar da nezih  lokasyonunda,  bu ayrıcalıklı ve konforlu projeyi hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Özellikle sürekli deprem tehdidi altında yaşayan İstanbul’a  depreme dayanıklı,  modern ve şehrin dinamikleri ile uyumlu  binalar kazandırmak çok önemli. Hem içinde yaşayanların hem de semt sakinlerinin yaşam standartlarını yukarıya çekecek olan Polat Akatlar ile Türk ekonomisine katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Polat Akatlar projemizin ikonik çehresi ve fasiliteleri ile semte katacağı çok şey var.”

Polat Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat

KONFORUN ÜST DÜZEYDE OLDUĞU OFİS REZİDANS PROJESİ

Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel, toplantıda “Şehrin en merkezi ve en nezih bölgelerinden biri olan Akatlar’da hayata geçirdiğimiz Polat Akatlar, bölgede mevcutta bulunan eski bina stokunun tersine depreme karşı dayanıklılığı, dikkat çekici şık mimarisi ve modern fasiliteleri ile Akatlar’ın en yeni ve en dikkat çekici projesi. Bu projeyi yaratırken özellikle Polat Akatlar sakinlerinin her daim Akatlar’ın yemyeşil caddeleri ve sokaklarını görmeleri ve temiz havayı soluyabilmeleri için tavandan yere kadar camlar planladık. İsteyenler bu manzarayı her dairede yer alan türk ya da fransız tipi balkon sayesinde seyredebilecek, isteyenlerse teras katında bulunan 165 metrekarelik lounge alanı ve 75 metrekarelik çocuk oyun alanında atmosferi hissedebilecekler. Polat Akatlar’ın bir diğer önemli özelliği de yaşam alanını ofise dönüştüren ve her dairede bulunan çalışma alanları. Polat Akatlar, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, özellikli cephesi, güneşlenme terası, ortak alanları, ticari alanları, her metrekaresi kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde planlanmış iç dizaynı ile Akatlar’da yaşam kalitesini zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olacak’’ dedi.

FARKLI İHTİYAÇLARA HİTAP EDEN DAİRELER

Metrekare satış fiyatlarının 200 bin TL olduğu Polat Akatlar projesi, metropol yaşamının son yıllarda değişen  bütün dinamiklerine cevap verirken semtin yapısında bulunan yemyeşil caddelerin tüm enerjisini kucaklıyor.TEM Otoyolu, D100 karayolu ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantılarına yakın konumu, Maslak ve Levent hattındaki iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sayesinde İstanbul’un en tercih edilen lokasyonlarından biri oluyor.

Projenin içerisinde yer alan tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığından maximum seviyede yararlanmayı sağlıyor. Her daireye özel olan depolama alanı, 24 saat kesintisiz enerji ve güvenlik hizmeti ,7 katlı kapalı otoparktan dairelere direkt ulaşım olanağı ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde yer alan Polat Akatlar, isteyene hayatını değiştireceği yeni birev adresi, isteyene geleceğe yatırım imkânı sunuyor.Özel tasarım açık mutfaklı, çalışma üniteli, yerden ısıtmalı, beyaz eşyalı ve her zevke yönelik renk seçenekleri ile Polat Akatlar’da toplam 112 daire ve ticari alan yeni sahiplerini bekliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI