Reklam
2 Aralık 2022 Cuma
Ana SayfaManşetPiyalepaşa İstanbul Premium projesi satışa çıktı..

Piyalepaşa İstanbul Premium projesi satışa çıktı..

Polat Holding’in Beyoğlu Piyalepaşa’da hayata geçirdiği “Türkiye’de özel sektör tarafından yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi” olan Piyalepaşa İstanbul projesinin devamı niteliğindeki yeni etabı Piyalepaşa İstanbul Premium‘da satışlar başladı.

Projenin tanıtımı, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel’in ev sahipliğinde düzenlenen bir basın toplantısıyla 16 kasım çarşamba günü gerçekleştirildi.

Toplantının ardından emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Polat Holding CEO’su Kaan Yücel, şunları söyledi:

“Biz Piyalepaşa İstanbul’u ilk başta; bir semt hayatı, şehrin bir parçası, bir mahalle olarak dizayn etmiştik. Bu mahallenin bütün unsurlarını da hayata geçirdik. İçinde alışveriş yerleri var, ofisleri var, hem normal hem de lüks konutları var, kreşten tutun burada her türlü ihtiyacı karşılayan ortamlar var. Yönetimini kendimiz yapıyoruz, ikinci el satışlarını ve kiralamalarını kendimiz yaparak her türlü hizmeti veriyoruz. Bunları yaparken bu mahallenin yeni etaplarını da düşünmemiz gerekirdi. Biz şimdi buradan öğrendiklerimizi, müşterilerimizden gelen talepleri de dikkate alarak daha iyisini, daha güzelini sunmak için Premium markasını hayata geçiriyoruz. Projede yaklaşık 350 civarında konutumuz olacak, 2 tane otelimiz olacak, yine alışveriş mağazalarımız ve küçük bir de ofis alanımız olacak. Otel markası olarak Marriot Grubu ile anlaştık. Burada da COURTYARD By Marriott markası altında 201 odalı , Residence INN By Marriott markası altında 128 odalı otellerimiz olacak.

Projenin toplamı olarak baktığımızda burada yaklaşık 8 milyar liralık bir yatırımız söz konusu. Piyalepaşa İstanbul Premium projesini 2025’in sonunda tamamlamayı hedefliyoruz. Projenin yüzde 35’lik bölümüne ön satış sürecinde talep geldi. Piyalepaşa İstanbul’da yabancıya satış oranı yüzde 50’ydi, bu projede de aynı oranın devam etmesini bekliyoruz.

Dünyanın her tarafında gayrimenkul fiyatlarının bir artış trendinde olduğunu görüyoruz ve daha da artmasını bekliyoruz. Piyalepaşa İstanbul Premium projesinde metrekare satış fiyatlarımız 120 bin TL seviyelerinde bulunuyor. Lansmana özel olarak yüzde 50 peşin, kalan bakiye vade farksız 24 ay vadeli olacak şekilde bir kampanyamız var.”

Piyalepaşa İstanbul Premium projesinde düğmeye basıldı..

 

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
334 YAZI