15 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıPiyalepaşa İstanbul Premium projesinde düğmeye basıldı..

Piyalepaşa İstanbul Premium projesinde düğmeye basıldı..

Polat güvencesi ile Türkiye’nin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’ un ikinci fazı olan Piyalepaşa İstanbul Premium; Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Polat güvencesiyle hayata geçirilen ‘Türkiye’de özel sektör tarafından yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi” olma özelliğini taşıyan Piyalepaşa İstanbul’un ikinci fazı “Piyalepaşa İstanbul Premium” için düğmeye basıldı.

Basın toplantısında konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, özel bir lokasyonda modern ve çağdaş yaşama adım atılacak bir projeye imza atmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“İstanbul Türkiye’nin kıymetli bir cevheri, Beyoğlu ise bu cevherin tam kalbi. Böyle özel bir lokasyonda bu kadar geniş kapsamlı ve ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 2025 sonunda tamamlanacak olan, konut, ofis ve sanat odağında üst düzey bir konsept yaratacağımız bu proj ile İstanbul’un çehresini daha da güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Doğaya, insana, sanata yaptığımız bir yatırım.”

Piyalepaşa İstanbul Premium ile müşterilerimize seçkin bir dünya! kapılarını aralayacaklarını belirten Polat Holding CEO’su Kaan Yücel de “Burayı kısa ve uzun vadede yüksek yatırım değeri sunacak güçlü bir proje olarak planladık. Satışlarımız başlamadan inşaatına başladığımız projeyi 2025 yılı sonunda tamamlayarak teslim etmeyi  hedefliyoruz.” dedi.

Piyalepaşa İstanbul Premium’da satış fiyatları 

Projede metrekare satış fiyatları 120 bin TL’den (güncel kurla 6 bin 450 Dolar) başlıyor. Lanmana özel yüzde 50 peşin, 24 ay vade farksız ödeme avantajı sunuluyor.

Piyalepaşa İstanbul Premium projesi çağdaş yaşama yatırım olacak..

Yüksek tavanları ve büyük pencereleri ile gün ışığı ve aydınlıktan maksimum faydalanan dairelerin büyüklükleri 73 ile 129 metrekare arasında değişip, 1+1, 2+1 ve istenirse 3+1’e dönüştürülebilecek şekilde tasarlanan Piyalepaşa İstanbul Premium; merkezi ve popüler lokasyonu ile Beyoğlu’nda, 348 konut, 20 ofis, 63 ticari birim ve COURTYARD By Marriott markası altında 201 , Residence INN By Marriott markası altında 128 odalı oteli ile şehrin yeni yıldızı olacak.

Piyalepaşa İstanbul Premium’da konforlu rezidans daireleri, ferah balkon ve terasları ile açık havada alışveriş keyfinin yeni adresi olan Polat Piyalepaşa Çarşı’ya açılıyor..

Polat Piyalepaşa Çarşı, her damak tadına uygun restoranları, sanat galerileri ve seçkin mağazaları ile eğlenceden modaya tüm seçenekleri aynı çatı altında buluşturuyor. Açık havada alışveriş, çocuklara özel oyun alanları, öncü sanat galerileri ve zengin gastronomi kültürüyle Polat Piyalepaşa Çarşı, şehrin yeni eğlence rotasını oluşturuyor.

Leed Sertifikalı yeşil ve çevreci proje..

ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasına ahalle bazında sahip olan dünyadaki ve Türkiye’deki ilk projelerden biri olan Piyalepaşa İstanbul, yeşil mimarinin tüm avantajlarını da sunuyor. Proje, yapım aşamasında çevre tahribatına yol açmadığı gibi, yaşam alanı olarak da en yüksek verimliliği sağlıyor. Başta enerji ve su tasarrufu olmak üzere; atıkların azaltılması ve verimliliğin artırılmasıyla işletme ve bakım maliyetleri düşürülüyor. Etkili yalıtımla hem yüksek faturaların hem de karbondioksit salınımının önüne geçiliyor. Ayrıca açık alanlardaki peyzaj tasarımında da az su tüketen bitki türleri tercih edilerek şu tüketimi azaltılan projenin otoparkında elektrikli araçlar için şarj üniteleri de olacak.

Tarihi ve kültürel dokular bir adım ötede..

Şehrin kalbinde hayat dolu modern yaşam vaad eden Piyalepaşa İstanbul Premium; kültürel ve tarihi dokularıyla Taksim, Beyoğlu, Galata, Şişhane ve Beşiktaş gibi destinasyonlara çok yakın mesafede konumlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI