9 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriPARKONE'DAN EV ALACAKLAR DOLAR DALGALANMASINDAN ETKİLENMEYECEK

PARKONE’DAN EV ALACAKLAR DOLAR DALGALANMASINDAN ETKİLENMEYECEK

 

Ekonominin lokomotif sektörlerden biri olan inşaat sektörü hız kesmeden büyümesini sürdürürken firmalar da piyasalardaki dalgalanmadan alıcıların etkilenmesini önlemek için çeşitli kampanyalar yapıyor.   Yemyeşil doğası ve şehir merkezindeki konumu ile İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri haline gelen Uskumruköy’de Mitaş Gayrimenkul tarafından inşa edilen ParkONE projesi, satışlarında dolar kurunu sabitledi. ParkONE projesinden ev sahibi olacakların dolar kurunda yaşanan artıştan etkilenmemeleri için dolar kuru 1,65 TL’ye sabitlendi.

 ParkONE satış koordinatörü Vivian Levi, konut sahiplerinin tüm beklentilerini karşılayacak bir proje hayata geçirdiklerini belirterek, “Satıştan başlayarak satış sonrası desteğe kadar ihtiyaç duydukları her an ev sahiplerinin yanında olacağız. Müşterilerimize verdiğimiz değeri satış politikamızda da gösteriyoruz. Satışlarımızda belirlediğimiz 1,65 TL sabit döviz kuru ile kurdaki artışı projemizden ev sahibi olmak isteyenler lehine işletiyoruz” dedi.  

 Konut sahiplerinin kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için evlerin olabildiğince fonksiyonel olmasına dikkat edilen projede peyzaj düzenlemesi ve sosyal alanlara da önem verildiğini kaydeden Levi, “12 dönümü yeşil alan ve sosyal tesislere ayırdığımız projede yüzme havuzu, açık ve kapalı kafe alanı, hamam, sauna, yoga- pilates stüdyosu, mini golf, çocuk oyun kulübü, çim havuzu, yapay nehir ve davet odası bulunuyor.  Ayrıca proje her konutun kendine has bahçesi veya geniş hobi odası olacak şekilde tasarlandı” dedi. 

İlk etabı 41 konuttan meydana gelen ve yüzde 50’sinin satışının gerçekleştiği ParkONE projesinde satışı devam eden 5 adet tripleks daire, 3 adet bahçe dubleksi, 8 adet çatı dubleksi ve 2 adet bahçe katı bulunuyor. Kendine ait havuzu ve bahçesi olan 279-292 m2’lik tripleks daireler 631.000 – 930.000 dolar fiyat aralığında satışa sunulurken, depo alanlarıyla birlikte 226-240 m2 büyüklüğüne sahip çatı dublekslerinin fiyatı 379.000- 501.000 dolar. 204-217 m2 büyüklüğündeki bahçe dubleksleri 500.000 – 569.000 dolarken 315m2 olan bahçe katlarının satış fiyatı 592.000-699.000 dolar. 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI