10 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriKENT OPTİMUM ZEKERİYAKÖY'DE TÜM VİLLALAR TEK KATLI

KENT OPTİMUM ZEKERİYAKÖY’DE TÜM VİLLALAR TEK KATLI

Konsept proje Can Çinici, iç dekorasyonu ise Mahmut Nuvit Doksatli ve Domenico VicenzoRotolo’nun üstlendiği Kent Optimum Zekeriyaköy projesinde, her türlü detay düşünülerek ev sahiplerine ayrıcalıklı yaşam vaad ediliyor.

1+1’den 5+1’e kadar seçeneklerin olduğu Kent Optimum Zekeriyaköy’de tüm villalar tek katlı. 300 m2’den başlayan villalarda hayat yekpare bir alanda tasarlandı. Gözü yormayan, iç mekanla dış mekan arasındaki bütünlük duygusunu koruyan, mimari ve tasarım değeri çok yüksek, her biri ‘eser’ niteliğindeki villalarda şeffaf bir yaşamın temelleri atıldı.

Boşlukların önemini vurgulayan, konseptiyle ferah bir yaşam anlayışını canlandıracak olan projede, ortalama 400 m2 bahçeli ve 4 metrelik yüksek tavanlı villalar,  galerili ve özel bahçe kullanımlı dubleks daireler farklı yaşam tarzlarına bir alternatif oluşturuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 bahçe dubleksleri ve özel bahçe kullanımı, eşi bulunmayacak yeni bir yaşam anlayışı ile birçok seçenek arasından tarzınızı yansıtacak alternatif planlar sunuyor. Projeki fiyatlar 200.000 ile 700.000 $ arasında değişiyor.

Kent Optimum Zekeriyaköy ferah bir yaşam alanı konsepti ile tasarlanmış, boşlukların önemini vurgulayan modern çizgili mimarisiyle, çocuklu ve doğa ile iç içe yaşamayı tercih eden ailelere hitap ediyor.

Tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, küçükler ve yetişkinler için yüzme havuzu, fitness alanı, çocuk oyun odaları ve kafeterya gün boyu enerjiyi tazeleyecek özel mekanlar olarak tasarlandı.

Zekeriyaköy’deki ana caddelerin kesişme noktasında yer alan Kent Optimum Zekeriyaköy, Boğaz ve Maslak bölgesine sadece 20 dakika mesafede. Konumu sayesinde Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’yle Maslak’taki metro istasyonlarına bağlanıyor.

KENT GRUP, bünyesindeki inşaat, elektrik ve mekanik taahhüt gruplarıyla yurt içi ve yurt dışı birçok projeyi başarıyla bitirmiştir. Şirketin yüksek inşaat teknolojisi gerektiren uygulamalardaki uzmanlığı, proje yönetim deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda imza attığı projeler arasında Zekeriyaköy bölgesinde Yeşil Vadi Evleri, Doktorlar Sitesi ve Akapark Evleri, Göcek’te Bayview ve Brandrup projeleri, yurt dışında Port Bakü Residence, Bakü Mariott, Shuvelan (Azerbaycan), Enfidha Havaalanı (Tunus), Sofya Havaalanı, Sofya Serdika AVM (Bulgaristan), Ramstore Kapitoly (Rusya), Lermontova AVM ve Residence (Ukrayna) projeleri sayılabilir.

 

0212 323 70 30

http://www.kentgrup.com.tr

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI