10 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriİSTANBLOOM'DA KAT BAHÇESİNDEN SEYİR KEYFİ

İSTANBLOOM’DA KAT BAHÇESİNDEN SEYİR KEYFİ

 

Esin Yapı tarafından Zincirlikuyu'da 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde yükselen İstanbloom, mimarisi ve ayrıcalıklı proje özellikleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye'nin LEED sertifikasına sahip nadir konut projelerinden olan İstanbloom, çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte tüm ısıtma, klima, soğutma, aydınlatma gibi yaşamın temel parçası olan konularda ve aidatlarda da tasarruf sağlıyor.

46 kattan oluşan projede iç içe tasarlanan çift cidarlı cephe ile kendi içinde doğal iklimlendirme sağlıyor, iç avluları ve kat bahçeleri ile yeşille iç içe bir yaşam sunuyor.

Çevreci bir yapı olarak öne çıkan İstanbloom'da, daire içlerinde doğal hava sirkülasyonu sağlanması, kat bahçeleri ve manzaralarıyla İstanbul'da eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Tamamı akıllı dairelerden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konut seçeneği sunuluyor. Büyüklükleri 108 ile 306 metrekare arasında değişen dairelerin metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlıyor.

Geleceğe iz bırakma amacıyla İstanbloom projesini inşa ettiklerini belirten Esin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Esin; "Esin Yapı olarak geleceğe dair önemli bir proje yapmak istedik. Biz doğanın zarar görmesine karşıyız, çok büyük projeler yapıp büyük paralar kazanmak peşinde de değiliz. Biz İstanbul'a yakışır bir proje yapmak istedik. İstanbloom projemize başladığımızda da hiçbir masraftan kaçmadan en son teknolojiyi ve en son trendi kullandık. Projemizde yer verdiğimiz koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, reflekte havuzları, çocuk oyun alanları, kum havuzu, mini pazaryeri ve kafe alanları ile toplamda 5 bin 600 metrekareyi peyzaj alanına ayırdık. Bununla birlikte birçok dairede yer alan kat bahçeleri ve teraslalar ile muhteşem İstanbul manzarasını buluşturduk. İstanbloom projemizle İstanbul'a sembol bir proje kazandıracağımızı düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI