Konutta “0 faiz uzun vade” kampanya dönemi

Türkiye'nin lokomotifi gayrimenkul sektöründe satışları canlandırmak için başlatılan 84 ay vade, 0 faiz kampanyasıyla dileyen ev sahibi olabiliyor. 

0
Türkiye’nin lokomotifi gayrimenkul sektöründe satışları canlandırmak için başlatılan 84 ay vade, 0 faiz kampanyasıyla dileyen ev sahibi olabiliyor.
Türkiye gayrimenkul sektöründe dünyanın en gözde ülkelerinin başında geliyor. Bu kapsamda ara vermeden projeler devreye girerken, zaman zaman da yapılan kampanyalarla yerli ve yabancı kişiler ev sahibi yapılıyor.
Bu bağlamda Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan yeni bir kampanya dönemine girilmiş bulunuyor. Söz konusu kampanyada Emlak Konut ve inşaat firmaları elini ortaklaşa taşın altına sokuyor.
Mart ayına kadar devam edecek kampanya yüzde 10 peşin 84 ay vade 0 faizle dileyen herkes ev sahibi olabiliyor. Kampanyaya göre bankadan çekilecek kredinin bir bölümü Emlak Konut, bir bölümünü ise inşaat firması faizsiz şekilde karşılıyor. Böylece alıcılar ciddi kar yaparken, bankalara da katkı payı ödememiş oluyor.
Bazı firmalar, Emlak Konut’la koordineli şekilde oldukça ilgi görmesi beklenen kampanya kapsamında projelerini hayata geçirmeye başladı. Bu bağlamda satış yapacak projelerin artması bekleniyor.
İşte, oldukça cazip kampanyayla piyasa çıkan projeler:

Ebruli Ispartakule projesi

 

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında inşa edilen Ebruli Ispartakule projesinde, “84 ay vade 0 faiz” kampanyasıyla satışlar başladı.

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3 bin 500 TL olarak belirlenen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 724 daire ve 52 cadde mağazasından meydana geliyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Ebruli Ispartakule projesinde fiyatlar 446 bin TL’den başlıyor. 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Ebrulu Ispartakule projesinde yüzde 10 peşin veriliyor, yüzde 10 bir yıl sonra, yüzde 10 iki yıl sonra, yüzde 5’lik dilim 2,5 yıl sonra kalan yüzde 65 ise 84 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Ebruli Ispartakule projesinde konut teslimlerinin ise 2020’de yapılması planlanıyor.

Ondörtüç Pendik projesi 

 

İnsay Yapı tarafından inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde 84 ay vade 0 faizli kampanyayla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Yaklaşık 9 bin metrekarelik arsa üzerinde 2 büyük bloktan oluşan projede 242 konut yer alıyor.

Ondörtüç Pendik projesi 40 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede 1+1 , 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Projede konutların büyüklükleri 67 metrekare ile 149 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Daire fiyatları 248 ile 479 bin lira arasında değişen Ondörtüç Pendik projesinde yüzde 10 peşinat ile 84 ay 0 faiz imkanı ile ev sahibi olmak mümkün.

Projede kampanyanın yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te yer alan Ondörtüç Pendik projesinde teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

KÖY Projesi

Siyahkalem tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle ile Zekeriyaköy’de hayata geçirilen KÖY projesinde de yeni yıla özel 84 ay yüzde 0 vade kampanyası başlatıldı.

Emlak Konut GYO’nun yüklenici firmalarının kendi ödeme planları ile katıldığı ve 31 Mart 2018’e kadar sürecek kampanya çevresinde KÖY’den konut almak isteyenlere, konut bedelinin yüzde 25’ini peşin ödeyerek, anlaşmalı bankalardan 84 ay yüzde 0 vadeyle kredi kullanma imkanı tanınıyor.

Ayrıca, tüketiciler eğer daha az peşinat ödeyerek yüzde 0 vade farkından faydalanmak isterlerse, ek peşinat oranları ve diğer vade farkı seçeneklerinden de faydalanabilecek.

 

Buna göre projede;

– Yüzde 10 peşinat için 48 ay 0 vade farkı

– Yüzde 15 peşinat için 60 ay 0 vade farkı

– Yüzde 20 peşinat için 72 ay 0 vade farkı seçeneklerinden dileyen istediğini seçebiliyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin