24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriInvestvadi projesinde lansman satışları başladı..

Investvadi projesinde lansman satışları başladı..

Invest İnşaat’ın Sarıyer Ayazağa’da 2.3 milyar liralık yatırım bedeliyle hayata geçireceği yeni projesi Investvadi, 2 haziranda gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına açıldı.

23 bin 500 metrekare arsa üzerinde butik konseptte geliştirilen proje; 210’u konut, 7’si villa, 25’i ticari üniteler ve 202’si rezidans daire olmak üzere toplam 444 bağımsız üniteden oluşuyor. Projenin 18 ayda tamamlanarak teslimlerin başlaması hedefleniyor.

&;

Basın toplantısında konuşan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, şunları söyledi:

“Bugün, ‘Vadi’ olarak adlandırdığımız Ayazağa bölgesi İstanbul’un en değerli lokasyon/arından biri haline geldi. Ortak girişimle hayata geçirdiğimiz Vadistanbul, hemen devamında geliştirdiğimiz Vadikoru ve yine aynı bögede inşasına başladığımız Investvadi ile bölgenin tüm niteliği değişti. Bölgenin en değerli noktasında konumlandırdığımız Investvadi’yi 2.3 milyar liralık yatırımla geliştiriyoruz. İnşa alışmalarına başladığımız projenin sözleşmesinde 24 ayda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.Ama 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlamayı hedeflemekteyiz. Bugüne dek tüm projelerimizde düğü gibi İnvestvadi projemizi de söz verdiğimiz tarihten önce teslim etmeyi amaçlıyoruz. Lansman dönemine özel olarak konutların metrekare satış fiyatını 87 bin liradan başlattık.Önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatları güncelleyerek satışları tamamlamayı hedefliyoruz.

Geçtiğimiz 10 yıl içinde İstanbul’un farklı noktalarında 2.5 milyon metrekare inşaat alanını tamamladık. Sarıyer—Ayazağa aksında yer alan Vadi bölgesi bizler için son derece kıymetli.”

Investvadi projesinde lansmana özel satış fiyatları ve ödeme koşulları

Ön satış döneminde yoğun taleple karşılaşan projede konutların metrekare fiyatı lansman dönemine özel olarak 87 bin TL’den başlıyor. Sanayi alanı dönüşümü olarak yüzde 1 KDV avantajına sahip Investvadi’de anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılabiliyor.

Investvadi’de kat planları ve sosyal alanlar

1+1’den 5+1’e kadar konut seçeneği bulunan Investvadi’de dairelerin büyüklüğü 73 metrekare ile 486 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Investvadi ile bölgede bir ilk olarak geniş bahçe ve oturum alanlarına sahip müstakil villalar bahçeli daireler ile büyük balkonlar ve teraslardan oluşan konutlar yer alıyor.

Zengin sosyal donatı alanları arasında, geniş peyzaj alanları, yüzme havuzu, fitness ve spor merkezi, çocuk oyun alanları ve elektrikli araç şarj ünitelerine sahip otopark alanları öne çıkıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI