24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıBahattin Uçar: Investvadi tamamlandığında metrekare satış fiyatı 200 bin lira olacak.

Bahattin Uçar: Investvadi tamamlandığında metrekare satış fiyatı 200 bin lira olacak.

Invest İnşaat’ın Sarıyer Ayazağa’da 2.3 milyar liralık yatırım bedeliyle hayata geçireceği yeni projesi Investvadi, 2 haziranda gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e projenin detaylarını anlattı.

210’u konut, 7’si villa, 25’i ticari üniteler ve 202’si rezidans daire olmak üzere toplam 444 bağımsız üniteden oluşan projenin 18 ayda tamamlanarak teslimlerin başlaması hedefleniyor.Bahattin Uçar ” İki hafta önce ön talep satışlarına başladıklarını ön talepte kesinleşen satış rakamının projenin yüzde 29’na ulaştığını ifade etti.”

Invest Vadi’de metrekare satış fiyatları 87 bin liradan başlıyor. Inves İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar proje tamamlandığında metrekare satış fiyatı 200 bin liraya ulaşacağını öngördüklerini söyledi.Yıl sonuna kadar satışların tamamlanmasını bekledikleri projede 202 daireli rezidans kulesini Türkiye’de birçok oteli olan dünyada da 7500 oteli olan orijinal 5 yıldız segmentinde hizmet veren uluslararası bir markayla anlaşma yaptıklarını.Sözleşmelerini yaptıklarını.202 daire ve altındaki ticari alanların satışını yapmayacaklarını otel konseptinde orta uzun vadeli kiralama yapacaklarını ifade etti.

Önümüzdeki dönemde Sarıyer bölgesinde yeni bir proje ve Bodrum’da Cennet koyunda Invest Bodrum projesine başlayacaklarını açıkladı.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI