Gayrimenkul Rehberi Programında 22 Kasımda Ant Yapı Ant Plato ve Ağaoğlu My Mewwork projeleri tanıtıldı

0

İlk olarak urt içi ve yurtdışında bugüne kadar birçok projeye  imza atan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay Türkiye’deki ilk ofis projeleri  Ant Plato projesinin detaylarını  ve yurt dışında devam eden projelerinin  anlattı..

Halkalı'da İstanbul’un “yeni Maslak hattı” olarak değerlendirilen yükselen yatırım bölgesi ve yeni cazibe merkezinde, toplam 35.000 metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato; 10.000 m2modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip. Bunun yanında ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor. Yatırım değeri 50 milyon Dolar olan proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor. 

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN VİDEOYU TIKLAYABİLİRSİNİZ 

 

 

Programın ikinci bölümünde Ağaoğlu My Newwork projesinin detaylarını Satış Müdürü Safiya Ay anlattı .Ataşehir'de konumlanan proje bölgeye sosyal kültürel etkinlik alanları kazandıracak .

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN VİDEOYU TIKLAYABİLİRSİNİZ

Türkiye’nin 2023 vizyonu kapsamında önemli bir yer tutan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi ile birlikte özellikle Ataşehir’de ofis talebi de önemli bir artış göstermeye başladı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Ataşehir’de var olan bu ofis ihtiyacını gidermek üzere My Newwork Projesi’ni hayata geçiriyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde yer alacak My Newwork projesi; tasarımı, fonksiyonelliği, yatırım değeri ve bulunduğu konum itibari ile diğer projelerden ayrışıyor.

İçerisinde 345 bağımsız bölümün yer alması planlanan projede ofisler haricinde restoran, kafe, mağazalar gibi alanlar mevcut.

Ataşehir’de My Prestige ve My Office projeleri ile fark yaratan Ağaoğlu Şirketler Grubu My Newwork projesi ile çıtayı daha da yukarıya taşıyor.

Yüksek yatırım değeri ve kira getirisi sağlayacak olan proje ileri teknoloji, fonksiyonel kullanım alanları ve İstanbul’a hakim manzaralı terası ile bir çok önemli özelliği içerisinde barındırıyor.

Merkezi konumu, köprüler ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile vaktin daha efektif kullanılmasını sağlıyor. Özellikle projenin yer alacağı lokasyonda bulunan AVM, okul, hastane ve restoranlar da yine proje için önemli bir avantaj sağlıyor.

Projede yer alması planlanan tiyatro ve sanat galerisi de önemli organizasyon ve etkinliklere ev sahipliği yapması bekleniyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin