24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetDilovası Modern Sanayi Sitesi'nde satışlar başladı..

Dilovası Modern Sanayi Sitesi’nde satışlar başladı..

Halk GYO ve bağlı ortaklığı Halk Yapı Projeleri Geliştirme A.Ş. tarafından geliştirilen Dilovası Modern Sanayi Sitesi projesi satışa sunuldu.

Halk GYO bağlı ortaklığı Halk Yapı Projeleri Geliştirme A.Ş. işbirliğinde projelendirilen Dilovası Modern Sanayi Sitesi, Halk GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Bekin ev sahipliğinde 3 kasımda gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından 30 bin liradan başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıktı.

Toplantının ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e Dilovası Modern Sanayi Sitesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Halk GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Bekin, 75 metrekareden 1500 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde modüler yapıda 350 bağımsız birimden oluşan projenin satışından yaklaşık 6 milyar liralık bir ciro beklediklerini söyledi.

Geliştirdikleri projeyle bir ihtisas sanayi sitesi yapmadıklarını dile getiren Bekin, bu çevrede 7 tane organize sanayi bölgesi olduğunu, bölgedeki ihtiyaca bakıldığında buradaki tesislerin tamamına hizmet verebilecek bir organize sanayi sitesi oluşturmak istediklerini, dolayısıyla da sektörel bir ayrımlarının olmadığını, ancak çevreci oldukları için kimyasal üretim ve depolama şirketlerini bu projeye dahil edemeyeceklerini belirtti.

Projede enerji verimliliği sistemi olacağını kaydeden Erdal Bekin, bu anlamda güneş enerjisi ve yağmur suyu toplama sistemlerinin olduğunu, bunun ortak alanların enerji ihtiyaçlarını olduğu gibi karşılayacağını, aidatlar konusunda da optimizasyon sağlayacağına dikkat çekti.

Özel peyzajı ile doğaya sağlıklı bir projeyi hayata geçirmeye özen gösterdiklerini kaydeden Bekin, sanayi sitesinin körfez ve boğaz manzarasına da vurgu yaptı.

Proje inşaatının başladığını, 36 aydan önce teslim ederek sanayi sitesinin biran önce ekonomiye kazandırmak istediklerini kaydeden Halk GYO Genel Müdürü Erdal Bekli, lansman dönemine özel olarak metrekare satış fiyatlarının 30 bin liradan başladığını, peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulayacaklarını, vadeli satışlarda şirket bünyesinde vade farksız 36 aya kadar taksitlendirme yapacaklarını söyledi.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI