Cendere Vadisi projeleri

İstanbul'un son dönemde gayrimenkulde yıldızı parlayan Cendere Vadisi'nde yapımı devam eden ve inşaatı yeni başlayacak olan projelerden bazıları haberimizde..

0

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesi sınırları içinde yer alan ve sanayiden çevrilerek kentsel dönüşüm kapsamına alınan Cendere Yolu ya da bir başka ifadeyle Cendere Vadisi; Maslak ve Levent gibi önemli merkezlere çok yakın olmasının yanı sıra ana ulaşım arterlerine erişim kolaylığı ve devam eden metro projesiyle birlikte önemli şirketlerin genel merkezlerini buraya taşımaya başlamaları, önümüzdeki dönemlerde Cendere Yolu’nun Avrupa Yakası’nın Bağdat Caddesi haline geleceği beklentileriyle birlikte bölgede birbiri ardına nitelikli gayrimenkul projeleri inşa edilmeye başladı. Bu projelerden bazıları şöyle:

Kordon İstanbul

27 nisan 2017 tarihinde satışa sunulan proje Ege Yapı tarafından Sadabad Deresi’nin hemen yanı başında bulunan 27 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 820 milyon TL yatırım değerine sahip olan ve 10 blok halinde projelendirilen Kordon İstanbul’da stüdyo dairelerden 4+1 kat planına kadar 559 konutun yapılacağı projede ayrıca 55 adet mağazadan meydana gelen bir de çarşı olacak.

KORDON İSTANBUL PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Ferko Line

Ferko tarafından Cendere Yolu’na 300 metre cepheli 20 bin 436 metrekarelik arsa üzerinde 120 milyon Dolar yatırım değeriyle 4 blok halinde yapımı devam eden Ferko Line’de 192 ofis ve 38 mağaza inşa edilecek. Bloklardan biri de anlaşması şimdiden yapılan 173 odalı bir otel olacak. Ocak 2018 itibarıyla ofislerde metrekare satış fiyatları 11 bin 750 TL’den, işyerlerinde ise metrekare satış fiyatları 9 bin Dolar ile 12 bin Dolar arasında değişiyor.

FERKO LINE DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

Seba Suites

Bugüne kadar Cendere Vadisi’nde 2 projesi olan Seba İnşaat; Seba Suites ile bölgedeki 3. projesine başlamaya hazırlanıyor. 7 bin 256 metrekarelik arsa alanı üzerinde 2 blok halinde inşa edilecek olan Seba Suites projesinde büyüklükleri 60 – 180 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan 144 daire ve 23 ticari alandan meydana geliyor. Projede konutların metrekare satış fiyatları 8 bin TL’den başlayacak.

SEBA SUITES DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ.

Porta Vadi 

Porta Vadi projesi

4 ocakta yapılan basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarının başladığı Port Vadi karma projesi Tümyapı tarafından 165 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. Projede 166 ofis, 76 konut ve 20 ticari mağaza inşa edilecek. Projede konutların satış fiyatları 900 bin TL’den, ofislerde metrekare satış fiyatları 12 bin TL’den, ticari mağazalarda ise metrekare fiyatları 6 bin Dolar’dan başlıyor.

 PORTA VADİ PROJESİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin