10 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaManşetBirikimevim İle Peşinatsız Taksitle Ev Alma Kolaylığı

Birikimevim İle Peşinatsız Taksitle Ev Alma Kolaylığı

Ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı kolaylıklar hız kesmeden devam eden ve diğer pek çok ev alma sistemine karşı sağladığı kolaylıklar sayesinde ev alım işlemlerini alıcı yönünden giderek kolaylaştırmaktadır.

Ev alımını her kişinin bütçesine göre ayarlamayı sağlayan özellikli yöntemleri ve modelleri ile Türkiye üzerinde yaşayan her bireyin ev sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır.

Sistemin Ev Sahibi Olmak İsteyen Kişilere Sağladığı Kolaylıklar

Sisteme ev sahibi olmak amacıyla dahil olan kişiler bütçelerinin el verdiği ölçüde ödemelerini yapabilmeleri için kendilerine en uygun ödeme modelini seçerek giriş yapabilmektedirler.

Sistem müşterilerine peşinatsız taksitle ev alma olanağı, masraf ödememe ve dilerse ara ödeme yapmama seçeneklerini sunmaktadır.

Birikimevim sunmuş olduğu üç farklı ödeme modeli ile kolaylıklarını her aile bütçesine göre uygulanabilir hale getirmiş bulunmaktadır. Ödeme yöntemleri arasında sabit sistem uygulaması, serbest sistem uygulaması ve erken teslimatlı sistem modelleri olarak sunulmaktadır.

Sisteme dahil olan kişiler Türkiye’nin istedikleri herhangi bir noktasında ev sahibi olabilmektedir.

Uygulanan üç ödeme modelinden birini tercih eden kişinin hayat koşullarında ve gelirinde artış olduğu takdirde aylık ödemelerini ve arttırarak evine çok daha erken bir zamanda kavuşabilme kolaylığı da bulunmaktadır.

Müşterileri Sağlanan Fırsat Eşitliği İlkesi

Müşteriler ile yapılan sözleşmeler ile hak kayıplarının önüne geçilmesi için bir çeşit teminat sözleşmesi gerçekleştirilmektedir. Tamamen müşterilerinin yanında yer alan sistem müşterilerinin haklarının korunmasını güvence altına almaktadır.

Yapılan sözleşme sonrasında noter önünde kura yöntemi uygulanarak evlerin teslim edileceği tarihler belirlenmektedir.

Sisteme dahil olan müşterilerden asla süreç içerisinde herhangi bir ek ödeme, masraf, kira beklentisi ve benzeri isimler altında bir ödeme gerçekleştirmesi beklenmemektedir.

Müşteri ile İmzalanan Sözleşmenin Önemi

Ev sahibi olmak için yola çıkan müşteri ancak istediği takdirde taksit miktarında değişim ya da ara ödeme yöntemi modeline geçiş yapmaktadır. Sistem asla müşteriyi ödeme modelini değiştirmesi yönünde baskı altına almamaktadır.

Sözleşme ile taahhüt ettiği her şartı sistem süreç içerisinde layıkıyla yerine getirmeyi benimsemiştir.

Noter huzurunda belirlenen tarih geldiğinde ise müşteriye evin anahtar teslimi gerçekleştirilmektedir.

Diğer ev alma yöntemlerinden ayıran bu avantajları son yıllar içerisinde en çok tercih edilen ev alma modeli olarak insanlar tarafından benimsenmiş bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI