25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaEditörün SeçtikleriNevbahar Üsküdar'da taksit ödemeleri teslimden sonra..

Nevbahar Üsküdar’da taksit ödemeleri teslimden sonra..

Kalyon Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Çağın Işıkdağ, Nevbahar Üsküdar'da yüzde 25 peşinat ödemesi yapan konut alıcılarının kalan taksitlerini evlerini teslim aldıktan sonra ödemeye başlayacağını söyledi.

Kalyon Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri geliştiren ve pazarlayan Kalyon Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Üsküdar’da hayata geçirilen ve kaba inşaatı tamamlanan Nevbahar Üsküdar projesi 30 eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Toplantı sonrasında kameralarımıza konuşan Kalyon Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Çağın Işıkdağ proje hakkında detaylı bilgiler verdi.

Kabası tamamlanan projede konut teslimleri 1 yıl sonra başlayacak

Nevbahar Üsküdar’ın 1.2 milyar liralık yatırım değerine sahip karma bir proje olduğunu belirten Işıkdağ, burada 169 konut ve 30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip çarşı olduğunu söyledi. Kaba inşaatın tamamlandığına dikkat çeken ve konut teslimlerinin 1 yıl sonra başlamasının planlandığını kaydeden Işıkdağ, alışveriş merkezinin ise mart 2020’de açılacağını ifade etti.

Konumu itibarı ile özel bir proje

Projenin Boğaziçi keyfini yaşamak için 5 dakikalık yürümenin yeterli olacağını ifade eden Işıkdağ, bu yönüyle Nevbahar Üsküdar’ın konumu itibarıyla özel bir proje olduğunu ve bütün toplu taşıma araçlarına yakın olduğunu belirtti.

Nevbahar Üsküdar’da yüzde 25 peşinat sonrası kalan taksit ödemeleri teslimlerle birlikte başlayacak

Projede kişiye özel ve konut alıcılarının talebine göre şekillenen ödeme planlarının oluşturulduğunu söyleyen Işıkdağ, bu dönemde yüzde 25 peşinat veren bütün müşterilerinin konut teslimine kadar başka bir ödeme yapmaksızın ev sahibi olabileceklerinin ve taksit ödemelerine teslimler sonrasında başlayabileceklerinin altını çizdi.

Projede yaşamak isteyenler Nevbahar Üsküdar’a ilgi gösteriyor

Yabancı yatırımcılardan da projeyle ilgilenenler olduğunu dile getiren Işıkdağ, asıl olarak projede yaşamak isteyenlerden daha çok ilgi gördüklerini söyledi.

Yeni projeler yolda

Şu anda üzerinde çalıştıkları 4-5 farklı lokasyon olduğunu aktaran Işıkdağ, yakında bu projeleri de duyuracaklarını kaydederek Kalyon Gayrimenkul Yatırım’ı daha da büyütmeyi hedeflediklerini açıkladı.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI