3 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetBig Country'de her villa kesintisiz deniz ve göl manzarasına sahip..

Big Country’de her villa kesintisiz deniz ve göl manzarasına sahip..

Akyapı’nın İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçireceği yeni villa projesi Big Country, 20 ekimde Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından satışa sunuldu.

Basın toplantısının ardından gazetecilere projenin örnek villasını gezdiren Hüseyin Dinçel, emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e de proje ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

225 bin metrekarelik arazi üzerinde 4+1’den 7+1’e kadar her biri tek katlı ve müstakil olmak üzere 126 villa tasarladıklarını belirten Dinçel, her bir villanın kesintisiz göl veya deniz manzarasına hakim olduğunu söyledi.

Villaların 900 ile 1.980 metrekare arasında değişen bahçe büyüklüklerine sahip olduğunu belirten Dinçel, projenin A, B ve C olmak üzere üç adadan oluştuğunu, A adasının bütün kaba inşaatının biterek ince işlerin başladığını, B adasının kaba inşaatının devam ettiğini belirterek projede villaların 30 ayda bitirilerek teslime hazır hale geleceğini kaydetti.

Her villanın bahçesinde 65 metrekare büyüklüğünde yüzme havuzunun bulunduğunu ve yine her villada bir adet Türk hamamına yer verdikleri bilgisini paylaşan Hüseyin Dinçel, proje içinde 2 bin 450 metrekarelik bir alan üzerinde Big Country Club adını verdikleri bir sosyal tesis inşa edeceklerini ve bu tesis içinde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, hamamlar, saunalar, Fin hamamı gibi sosyal donatı alanlarının bulunacağını söyledi.

Villa fiyatlarının 22 milyon TL+KDV’den başladığını açıklayan Dinçel, konut kredilerine ulaşımda yaşanan sıkıntılara karşı Akyapı bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının hazırlandığını açıklamalarına ekledi.

 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI