26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıAkyapı'nın yeni projesi Big Country satışa çıktı..

Akyapı’nın yeni projesi Big Country satışa çıktı..

Konut, ofis, sanayi ve ticari projeleriyle 25.yıIına giren Akyapı, 1,2 Milyar TL yatırım değerine sahip villa projesi Big Country’i satışa çıktı. Reklam filmleriyle de bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle birlikte, Büyükçekmece’deki göl ve deniz manzaralı villa projesi Big Country’i tanıttı.

Gayrimenkul sektöründe 24 yılı geride bırakarak 25. yılına giren Akyapı’nın gerçek villa deneyimi yaşatarak tek katta, çifte manzara sunan projesi Big Country satışa çıkıyor. Büyükçekmece’de 126 adet birbirinden bağımsız villaya sahip ve yatırım değeri 1,2 milyar lira olan projenin lansmanı, 20 Ekim Perşembe günü, Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel’in katılımı ile Big Country satış ofisinde yapıldı.

Akyapı’nın yeni yatırımlarından Ümraniye’deki Limonlu Bahçe Konakları ve Hadımköy’deki METKAP projelerinin ardından satışa sunduğu İstanbul Büyükçekmece’de yer alan Big Country’deki tüm villalar, birbirlerinin manzarasını engellemeyecek bir düzende, sakinlerinin Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin eşsiz manzaralarını kesintisiz bir şekilde deneyimleyebilmesi için özel olarak tasarlandı.

YATIRIM ZİNCİRİNİN 3. HALKASI

Lansmanda Akyapı’nın 24 yıllık geçmişi ve geleceğe yönelik hedeflerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel, yatırımları hakkında şunları söyledi: “Son 1 yıl içindeki yatırım zincirimizin 3’üncü halkası 1,2 milyar lira değere sahip Big Country projemiz. Projemiz her biri birbirinden bağımsız ve tek katlı 126 adet villadan oluşuyor. Projedeki bütün villalarımız gerçek villa deneyimi yaşatacak şekilde tek katlı olarak tasarlandı. Yeni projelerimizi ise yılbaşından önce duyurmayı planlıyoruz” dedi.

PROJEYE İLGİ GÖSTEREN KİŞİ SAYISI 5 BİNİ GEÇTİ..

Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel, proje hakkında şu bilgileri paylaştı: “Villalarımız bölgenin en iyi deniz ve göl manzarasına hakim konumunda yer alıyor. Ayrıca projemizdeki villalar 900 ile 1.980 metrekare arasında değişen bahçe büyüklükleriyle zevkinize göre peyzaj ve hobi bahçeleri oluşturabileceğiniz alanlar da sunuyor. 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 seçeneklerinin sunulduğu villalarımızın her biri, başta manzara ve bahçe büyüklükleri olmak üzere kendine has özelliklere sahip” diye konuştu. Ayrıca projenin ön talep sürecini de şu şekilde açıkladı: “Mayıs ayında başladığımız ön talep sürecinden bugüne 5 binin üzerinde müşterimiz projemize ilgi gösterdi ve Big Country hakkında bilgi aldı. Satışlarımızın aynı ilgiyle süreceğini ve talebin de artarak devam edeceğini düşünüyoruz.”

BİG COUNTRY’DE VİLLALARIN SATIŞ FİYATLARI 22 MİLYON TL’DEN BAŞLIYOR..

Dinçel, projede fiyatların 22 milyon liradan başladığını, ödeme planlarında müşterilerin isteğine bağlı olarak Akyapı bünyesinde vadelendirme imkanı da sunulduğunu ifade etti.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI