2 Haziran 2023 Cuma
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıZeray İnşaat'ın yeni projesi Dora Hill'in basın lansmanı yapıldı..

Zeray İnşaat’ın yeni projesi Dora Hill’in basın lansmanı yapıldı..

Kocaeli ve çevresinde geliştirdiği çok sayıda nitelikli konut projesiyle dikkat çeken Zeray İnşaat, Kocaeli’nin merkez ilçelerinden İzmit Çayırköy’de hayata geçireceği yeni projesi Dora Hill’i 1 haziranda Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, projenin mimarı Figen Erturan, Zeray Genel Müdürü Fayik Ortaç, Satış Genel Müdür Yardımcısı Şüheda Turoğlu ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla konut sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara tanıttı.

Toplantıda konuşan Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, her türlü ihtiyacın düşünüldüğü bir konsept geliştirdiklerine dikkat çekerek Dora Hill projesi ile ilgili şunları söyledi:

“Bugün lansmanını yaptığımız proje; bölge olarak, İzmit’te yeni yerleşim alanı ve emsali oldukça düşük olan bir bölgededir. Bu aks geçmiş dönemde hak ettiği değeri görmemiş olsa da Dora Hill projemizle, hak ettiği değeri yakalayacaktır. Adeta Zeray markasıyla, proje geliştirdiğimiz arazileri ve bölgesini hak ettiği değere taşımayı misyon edindik. Projeye ayak bastığım ilk andan beri, bir yanı deniz, bir yanı göl, alabildiğince orman manzarasıyla, projenin tamamlandığındaki atmosferini yaşayabildim. Bu daha önce yaptığımız projelere kıyasla yeni bir keşif boyutunda. Bizler de böyle özel bir arazide, yaşanabilir her türlü ihtiyacın düşünüldüğü bir konsept geliştirdik.İnşallah bu projemiz; 5 binin üzerindeki her bir kalemde yer alan tüm paydaşlarımıza, kentimize ve ilçemize ‘iyi ki’ dedirtecek bir katkıyla, imza bir proje olacaktır.”

Projenin mimarı Figen Erturan, Dora Hill’de dairelerin ferah ve güneş alacak şekilde tasarlandığını vurgulayarak, “Proje alanımız rakım olarak bölgenin en yüksek noktasında, adeta tüm körfezi kucaklayan konumda. Arazinin topoğrafik yapısı ve konumu, mimari konseptin de ilham kaynağı oldu. Blok formu ve yerleşimleri tüm körfeze hâkim, arazi eğimine uygun farklı kotlarda konumlanırken sosyal aktivite alanlarımız, projenin ana aksı üzerinde blokların merkezinde projelendirildi. Projelerimiz de çok fazla tercih edilen geniş terasları olan, yeşil alanlara bakan bahçe dubleksleri, deniz ve göl manzaralı çatı dubleksleri ile farklı daire seçenekleri oluşturduk. Tüm daireler yüksek tavanlı olup, pencereleri geniş ve yere kadar düşünülerek, dairelerin ferah olmaları, güneş almaları ve manzarayı görmeleri sağlandı.” şeklinde konuştu.

Zeray Genel Müdürü Fayik Ortaç, basın toplantısında yaptığı konuşmasında Dora Hill’in Zeray’ın ulusal projeler üretme gayesini pekiştiren önemli bir proje olduğunu belirterek “Projemiz 2021-2025 dönemi beş yıllık stratejik planlamamız kapsamında başlatılan ve ulusal projeler üretme gayemizi pekiştiren önemli bir proje. Ülkemizde son dönemlerde yaşanan fiyat artışlarına paralel olarak artan maliyetlerimize rağmen, Zeray olarak sorumluluk almaya devam edeceğiz. Mücbir sebepler hariç başarılı süreç yönetimimiz ile stratejik planlamamızda belirtilen projelerimizle ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Zeray Dora Hill’de satış fiyatları

Satış fiyatları ve ödemeler hakkında bilgiler veren Satış Genel Müdür Yardımcısı Şüheda Turoğlu, 20 Nisan’da ön talep dönemiyle projenin satışlarına başlandığını hatırlatarak şu bilgileri verdi:

“Metrekare birim fiyatımız ortalama 16 bin 750 TL olmakla beraber, kişiye özel sunmuş olduğumuz esnek ödeme planları gerek yatırım yapmayı gerekse ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Lansman dönemine özel yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat ve vade farksız esnek ödeme imkanlarını kendi bünyemizde sunabiliyoruz.”

Basın toplantısında söz alan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan ise, gelenekselle moderni bir araya getirdiklerini söyleyerek şöyle konuştu:

“Zeray Dora Hill, doğadan ilham alan mimarisiyle ferah yaşam alanları sunarken, panoramik pencereleri sayesinde ufuk çizgisiyle bütünleşen harika bir manzarayı da sakinlerinin evlerine misafir edecek.Standartların çok üzerindeki beyaz eşyaları, malzeme ve işçilik kalitesiyle konforu da zirveye taşıyan Zeray Dora Hill, aynı zamanda geleneksellikle modern kültürü de bir araya getiriyor.Sakinlerimiz dairelerde yer alan hamam ve sauna ile her anlarında kendilerini özel hissedecek, suyun huzur ve keyif veren dinginliğini yaşayacaklar.”

Zeray Dora Hill projesi hakkında genel bilgiler..

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde, en önemli bölgelerden biri haline gelen Çayırköy’ün sırtlarında yer alan, 720 bin metrekare orman ile çevrili Dora Hill projesi; 50 adet 1+1, 70 adet 2+1, 230 adet 3+1, 80 adet 4+1 olmak üzere toplam 430 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

Projenin 30 mayıs 2024 tarihinde bitirilerek konut teslimlerinin yapılması hedefleniyor.

İstanbul’a 45 dakika, Kocaeli’nin en seçkin alışveriş ve sağlık merkezlerine yalnızca birkaç dakika mesafede olan Zeray Dora Hill, su ve doğa sporlarına ya da aktivitelerine dört mevsim ulaşma imkânı sunuyor. Yürüyüş yolundan bisiklet yoluna, çocuk oyun alanından spor yerlerine, dinlenme alanlarından seyir amfilerine, balık tutma platformlarından yeşil alanlara, sosyal tesis binasından iskeleye kadar her türlü sosyal aktiviteye kolayca ulaşılabilecek Bıçkıdere Göleti’ndeki Gölkay Park ise Zeray Dora Hill’in hemen yanı başında yer alıyor.

Zeray İnşaat hakkında bilgiler..

2008 yılında kurulan Zeray İnşaat, deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla, pek çok farklı alanda yenilikçi bakış açısıyla yaşam projeleri gerçekleştiriyor. 10 yılı aşan yolculuğunda Zeray, başta Kocaeli’nin, sonrasında ise Türkiye’nin en büyük ve başarılı şirketlerinden biri haline geldi. Bugüne kadar 30’u aşkın projeye imza atan Zeray’ın, yenilikçi bir bakış açısı, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle modern yaşam alanları inşa etmek temel ilkelerinden. Zeray, ulusal boyutta yakaladığı başarıyı, sektöründe; güvenilir, dinamik ve sürdürülebilir büyüme hedefleriyle paralel olarak uluslararası boyuta taşımaya devam ediyor. Doğal dengeyi koruyan, standartları yükseltmeyi amaçlayan, yenilikçi, rekabetçi ve güven inşa eden bir vizyona sahip olan Zeray, yönetim anlayışı, uzman kadrosuyla güvenli ve yüksek kaliteli projeler üreterek geleceğe yatırım yapmayı hedefliyor.

 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
348 YAZI