8 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıZeray İnşaat Future Deluxe City projesi satışa çıktı..

Zeray İnşaat Future Deluxe City projesi satışa çıktı..

Zeray İnşaat, Ankara’daki ilk projesi Zeray Future Deluxe City’i satışa sundu..

Kocaeli ve çevresinde markalı gayrimenkul projeleri geliştiren Zeray İnşaat, Ankara’daki ilk projesi olan Future Deluxe City’i 26 ekimde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla tanıtarak lansman satışlarına başladı.

Zeray İnşaat’ın 40. projesi olma özelliği taşıyan Future Deluxe City, Etimesgut Bağlıca’da 20 dönümlük arsa üzerinde, 21 kata kadar yükselen dikey mimari ile tasarlanmış 4 blok halinde hayata geçiriliyor. Proje; büyüklükleri 117 ile 280 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında 338 bağımsız bölümden oluşuyor.

Zeray İnşaat, bulundukları bölgeyi kalkındıracak projeler üretiyor..

Basın toplantısında konuşan Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, projeleriyle bulundukları bölgeyi kalkındıran ve kalkındıracak olan değerler ürettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Ülkemiz gelişmeleri doğrultusunda bugün yatırımlarını doğru planlayanlar kazanabilecektir. Bizler de şirket içerisinde oluşturduğumuz kişiye özel esnek ödeme planları ve bankalarla yaptığımız garantörlük vb. anlaşmalar ile kendi kitlemize bu değeri bugünden sunabiliyoruz. Bu nedenlerle bulunduğumuz Bağlıca’nın Batı Şehri olarak tanımlanan bölgede birçok arazi anlaşması sağladık. 

Bu projemiz,bölgedeki ilk yatırımımız olma özelliğini taşıyor ve bölgede “yeni bir merkez” oluşturduğumuzdan, Başkentimizi, 10 yıl – 20 yıl ve 50 yıl sonrasını öngörerek planlamalarımızı yapıyoruz. Bu nedenle önemi ve heyecanı üst boyutta.

Projemiz; ilk olmanın değeri ve önemiyle “farklı boyutta olmalı” bilinci ile tasarlandığından bendeki uyandırdığı izlenim Türkiye’de bir benzerinin olmadığıdır.

Aslında bu boyutta uç ifadeler kullanmak istemiyorum fakat bugünkü sürece ulaşana dek, arka planda çok emek sarf edildi. Anlatacak aktaracak çok husus var fakat her zamanki gibi ancak üreterek – göstererek anlaşılabileceğimizi biliyoruz. Başkente böyle hakim, böylesine potansiyel barındıran Bağlıca’nın bu Batı Şehri ilk adımı bekliyormuş ve bu cesareti bölge firmalarından da önce Zeray göstermiştir. Ankara’nın Zeray ile bütünleşeceğini, projemizin kısa sürede sahiplenileceğini bekliyorum.”

Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray

Zeray Future Deluxe City’nin,  Zeray’ın, Başkent’e adım projesi olması sebebi ile önemini ifade eden Zeray İnşaat Satış Müdürü Ebru İzin, projeye duyulan yoğun ilgiden bahsederek sunumunda şunları belirtti:

“Projemiz; Ankara’nın gelişmeye ve değerlenmeye en müsait yeni yerleşim bölgesi Etimesgut Bağlıca’da, proje isminin de karşılığı olarak; geleceğin lüks şehrine yaraşır bir konseptte, daire içinde müstakil hayatın yaşanabileceği, nitelikli konut anlayışının çok üzerinde geliştirildi. 21 kata kadar yükselen dikey mimari ile tasarlanmış 4 blokta çoğunluğu 4+1 olmak üzere toplam 338 bağımsız bölümden oluşan Zeray Future Deluxe City’de çeşitli konseptlerde 1+1 ve 2+1’den oluşan 56 ünite de yer alıyor. Tüm cephelerimiz manzaranın keyfine doyasıya varabilmeniz için boy camlarla tasarlandı. Projenin ortak kullanım alanlarındaki geniş peyzaj alanları yanı sıra bahçe katlarında daireye özel keyifli doğal bahçe kullanım alanları bulunurken, ara katlarda dairelere mimarisiyle bütünleşen estetik balkon alanları eşlik ediyor. Blokların en üst katında ise daireye özel havuz ve teras kullanım alanları bulunuyor.Göz alıcı mimarisinin yanında PentHouse deneyimiyle de modern ve lüks bir yaşama olanak sağlıyor.

Yalnızca tasarımında değil daire içindeki detaylarda da;  bağımsız bölümlerde yer alan hamam ve saunasından, el işçiliği estetik asma tavanlara, benzerine rastlanmayan mobilya uygulamaları ve malzeme seçimlerine kadar projeye özgü birçok detay titizlikle düşünüldü.

Ön talep sürecinden bugüne yüzlerce kişi projemize ilgi gösterdi. Lansman satışlarımızın aynı ilgiyle süreceğini ve talebin de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Proje ilgililerine kendi bünyemizde yada banka kredili kişiye özel esnek – avantajlı ödeme planları sunabiliyoruz.”

Zeray İnşaat Satış Müdürü Ebru İzin

30 Haziran 2024’te teslim edilmesi hedeflenen projenin sosyal donatıları arasında peyzaj alanları, süs havuzları, dinlenme alanları, amfi, basketbol sahası, tenis kortu, her blokun altında kapalı otopark alanları öne çıkıyor.

Future Deluxe City projesinde satış fiyatları

Projede metrekare satış fiyatları 24 bin TL’den başlıyor ve lansmana özel yüzde 15 indirim yapılıyor.

Zeray Future Deluxe City örnek dairesi

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI