24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetYeşil Vadi'den ödüle aday bungalov projesi.. "Yeşil Mahalle"

Yeşil Vadi’den ödüle aday bungalov projesi.. “Yeşil Mahalle”

Yeşil Vadi tarafından Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi konseptinde Kırklareli’de hayata geçirilecek olan “Yeşil Mahalle” projesi, 14 haziranda gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla lansman satışlarına sunuldu.

Toplantının ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Yeşil Vadi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, 44 bin metrekarelik alan üzerinde geliştirdikleri ve toplamda 5 etaptan oluşan projenin ilk dört etabının bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve projede yaşamın 2 ay sonra başlayacağını söyledi. 168 bungalov evden oluşacak projede satış fiyatlarının lansmana özel olarak 1.500.000 TL’den başladığını belirten Rafet Orhan, projede her evin 250 ila 350 metrekare arasında arsası olduğunu söyledi.

Bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra da yapacakları her işin kaliteli ve her anlamda doğru olmasına büyük önem verdiklerinin altını çizen Orhan, Yeşil Vadi projesi ile ödül almayı hedeflediklerini kaydetti.

Türkiye’nin ilk Bungalov konseptli konut projesi ‘Yeşil Mahalle’ satışa çıktı..

 

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI