22 Nisan 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriVesen Yalıları'nda yaşam başlıyor..

Vesen Yalıları’nda yaşam başlıyor..

Tuzla Mercan Koyu’nda Anadolu Yakası’nın denize sıfır konumlanan ilk ve tek projesi “Vesen Yalıları”nda 2024’ün ikinci çeyreğinde yaşamın başlaması planlanıyor.

MUHİTTİN PALAZOĞLU; “YALI DAİRELERİNİN İNŞA ÇALIŞMALARI SON HIZDA İLERİ TEKNOLOJİ VE MUHENDİSLİKLE DEVAM EDİYOR ‘’

Vesen Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu; “Tuzla’nın en değerli ve nezih yerleşim alanlarından Mercan’da hayata geçirdiğimiz Vesen Yalıları projemizde inşa faaliyetlerimiz takvimimiz doğrultusunda ilerliyor. Yalı dairelerinin inşaatı %85  seviyelerine ulaştı. Yalı dairelerimizin teslimlerine kısa bir süre kaldı. Mavi ve yeşille bütünleşen konsepti ve mimarisiyle bölgede örnek teşkil edecek nitelikli bir projeye imza atıyoruz. Vesen Yalıları ile bölgeye katma değer sağlarken, oturumcusuna da keyifli bir yaşam alanı ile karlı bir yatırım imkanı sunuyoruz.” dedi.

Vesen Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu

Vesen’in mottosu “Sen Merkezli Yapılar” yani odağında insan var, bu sebeple yaşam alanlarını tasarlarken öyle ince detaylar düşünülmüş ki “lüks” kavramı adeta yeniden tanımlanmış, Nasıl mı?

  • 40.795 metrekarelik projenin % 80’i yeşil alan,
  • Sağlık Bakanlığı tarafından mükemmel derecede girilebilir raporuyla 250 metre uzunluğunda plaja sahip,
  • Özel mimarisiyle istisnasız her dairesi deniz manzaralı,
  • Meyve ağaçları, gül bahçeleri, yapay göletleri, zen bahçeleri ile yeşil ve mavini her tonu görülebilen,
  • Açıkhava fitness alanı, kapalı spor salonu, üç adet yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası, squash duvarı, yoga ve pilates stüdyoları ve hatta su sporları kulübüyle her tür spora olanak sağlayan,
  • Çocuklar için Macera Parkı’nda, tırmanma duvarlarından kum havuzuna kadar eğlenceli vakit geçirebilecekleri pek çok alan,
  • Site içindeki tüm araç trafiği yer altından sağlanarak, kesintisiz yürüyüş alanları,
  • Deniz kotundaki sosyal tesislerinde cep sinemasından yüzme havuzlarına, restorandan sauna ve buhar odasına kadar her tür konfor alanı düşünülmüş,
  • Çoğunluğu 4,5+1 ve 5,5+1 olmak üzere en küçüğü 3,5 +1 olan ve minumum 214 metrekareden başlayan ve 2,90 tavan yüksekliğiyle tavana kadar camlardan oluşan daireler tasarlanmış,
  • Her daire kendine özel 70 m2 ile 117 m2 teras veya 85 m2 ile 270 m2 arasında bahçeye sahip….

 

En önemlisi de bu kadar büyük bir alana bine yakın daire sığdırma imkanı varken sadece 158 Yalı tasarlanarak “Vesen Yalıları” Sadece seni düşünüyor.

Bu eşsiz projede şimdi yaşam başlıyor, satışı tamamlanmak üzere olan Yalılar için son fırsatları yakalamak isterseniz 444 1 006 yı arayabilir ya da www.vesen.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI