26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriVesen Yalıları'nda satışlar; konut kredisi avantajıyla birlikte zirve yaptı..

Vesen Yalıları’nda satışlar; konut kredisi avantajıyla birlikte zirve yaptı..

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı kurumlardan İller Bankası güvencesi ve lüks konut projelerinin lider markalarından VESEN’in işbirliği ile hayata geçirilen “VESEN YALILARI” projesinde, düşük faiz oranı ve 120 ay vadeli ödeme planı konut alıcıları ile yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), 24 Şubat 2023 tarihi itibariyle konut alımında kullandırılabilecek azami kredi tutarı ve oranlarında değişikliğe gitmesiyle beraber Tuzla Mercan bölgesinde yer alan Vesen Yalıları projesinde konut kredili satışlar başladı.

Peşinatsız, 120 ay vadeli konut kredisi avantajı, konut yatırımcıları için fırsata dönüştü..

Vesen Yalıları’nda satışların konut kredisi avantajıyla birlikte zirveye taşındığını ifade eden Vesen Yalıları Satış ve Pazarlama Müdürü Nermin Karaman; açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“Yatay mimarinin en güzel örneği olan Vesen Yalıları projemizin teslim süresinin yakınlaşması ve konut kredisi avantajıyla sunulan ödeme planı ile birlikte talep yoğunluğu  yaşadığımız bu benzersiz Yalı Dairelerinde son zamanların en başarılı kampanyasına imza atmaya hazırlanıyoruz.

Hızlı giden inşaat takvimimiz ve kullandığımız birinci sınıf malzemenin de bu satış trendinin artmasında rolü büyük. Sektörde klasikleşmiş satış ofisi içeresinde tasarlanan muadil  örnek daire mantalitesini değiştirerek, gerçek blokta ve konumda yer alan, her şeyi ile tamamlanmış  yalı dairesi ile alıcıların  beğenisini kazandı.

Son dairelerimiz için banka kredisi avantajına biz de ‘peşinat yok’ diyerek ilave bir fırsat sunmak istedik.”

Tuzla’nın en değerli noktası olan Mercan’da, 40 bin 795 metrekare alan üzerinde yükselen Vesen Yalıları projesi tamamı lüks donatılara sahip, 3.5+1’den 5.5+1’e kadar farklı tiplerde 158 yalı dairesinden oluşuyor.

Mercan Tuzla Vesen Yalıları, yeşille iç içe konumu ve bir adımda denize ulaşabilme imkanıyla İstanbul’da benzersiz bir yaşam fırsatı sunuyor. Sunduğu ‘yeni nesil ayrıcalıklı yalı yaşamı’’ olduğu kadar iç mimari detaylarıyla da farklılığını gösteriyor.  Projede yer alan tüm yalı daireleri; aydınlatma, iklimlendirme, ses ve görüntü otomasyonunun ile akıllı ev uygulamasına entegre kamera ve alarm güvenlik sistemi ile lüks ve konforu bir arada sunuyor.

Proje, sunduğu “yeni nesil ayrıcalıklı yalı yaşamı’’ olduğu kadar iç mimari detaylarıyla da farklılığını gösteriyor. Konut anlayışını iç mimaride farklı bir boyuta taşıyan yalı dairelerini, üstün yaşam konforunu ve kusursuz estetiği yakalamak için, lüks konut ve otel tecrübesi olan ünlü mimarlar titizlikle çalıştı. Bu sayede ferah, verimli, yenilikçi, fonksiyonel, şık ve akıllı evler yaratıldı. Üstün kalite ve zamanın ötesinde bir tasarım anlayışıyla hazırlanan yalı örnek dairesi, her türlü ihtiyaca ve yaşam biçimine cevap verecek şekilde tasarlandı.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI