Reklam
2 Aralık 2022 Cuma
Ana SayfaYeni ProjelerTeknik Yapı'dan yeni proje: Deluxia Park Residence

Teknik Yapı’dan yeni proje: Deluxia Park Residence

Teknik Yapı'nın Anadolu Yakası Kartal'daki yeni projeleri Deluxia Park Residence; Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Umut Durbakayım'ın ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Kartal ile Maltepe'nin kesişim noktasında bulunan proje haziran ayında satışa çıkartılan Deluxia Park Residences ve yılın üçüncü çeyreğinde satışa çıkartılacak Deluxia Park Business olmak üzere bağımsız 2 etaptan oluşuyor. 

Yaklaşık 9 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde projelendirilen Deluxia Park Residences toplam 3 bloktan meydana geliyor. Biri 35 katlı olan blokta 1+1 – 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin olduğu 364 rezidans daire ile 6'şar katlı 2 blokta 34 ticari ünite inşa edilecek. Rezidans dairelerin büyüklükleri 51 ile 152 metrekare arasında değişiyor.

Konut teslimlerinin haziran 2020 olarak planlandığı projede lansman döneminde metrekare satış fiyatları 6 bin 380 TL'den ve konutların satış fiyatları da 339 bin TL'den başlıyor. Projede lansman dönemine özel olarak yüzde 5 indirim uygulanıyor. Ayrıca peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10 iskonto yapılıyor. 

2017'nin üçüncü çeyreğinde satışa çıkması planlanan Deluxia Park Business etabı ise 35 katlı tek blok üzerinde 414 üniteden oluşuyor. Proje ile ilgili olarak henüz deklare edilmiş bir fiyat bilgisi mevcut değil.

 

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
334 YAZI