9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaSektörden HaberlerZiya Yılmaz'dan ihale sonrası ilk değerlendirme

Ziya Yılmaz’dan ihale sonrası ilk değerlendirme

8 haziran perşembe günü Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen Galatasaray Kulübünün Riva'daki 1.076.020 metrekarelik arazisi ihalesinin ilk turunda en yüksek teklifi 1 milyar TL ile DAP Holding iştiraki Eltes İnşaat verdi. 15 haziran perşembe günü yapılacak ikinci oturum öncesinde ilk turda en yüksek rakamı veren DAP Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Riva arazisi için çok istekli olduklarını söyleyerek ihaleyi şu sözlerle değerlendirdi:
''Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Galatasaray’ın Riva’daki arazisini uzun zamandır takip ediyoruz. İhalede ilk oturumu kazanan olarak sonuçtan memnunuz, dileriz ikinci oturumda da en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanırız. İhalenin başta ülkemize, ardından da Emlak GYO’ya, Galatasaray Spor Kulübü’ne ve DAP Holding’e hayırlı olmasını dileriz.''
 

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI