Sinpaş Finans Şehir Konut Projesi

0

İstanbul Ümraniye’de 2 bin 500 konuttan oluşan, içerisinde 382 ofis ve 50 dükkânın yer aldığı Sinpaş finans şehir projesinde % 54’lük bölüm tamamlanmış durumda.

Finans Şehir Projesi Sinpaş Yapı tarafından Ekim 2015 yılında başlatılan bir konut projesi ve “İstanbul Finans Merkezi’ olarak basına lanse edilmişti. Lokasyon konusunda İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin de önde gelen projelerinden birisi olarak gösteriliyor. Projenin yarısının tamamlanmış olması Finans Şehir’e talepleri de artırmış durumda.

Metro durağına yakınlık ve içerisindeki Şehir Parkı’yla dikkatleri üzerine çekmeye ve şimdiden çok daha fazla kazandırmaya başladı bile. Konut satışları erken satış fırsatı ile ilk olarak satışa açıldı.

Sinpaş Finans Şehir kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Finans Şehir projesinde daire aralıkları 46m²den başlıyor ve 219m²ye kadar değişiyor.Kat planlamaları içerisinde stüdyo, 1 odalı, 2 odalı, 3 odalı ve 4 odalı daireler yer alıyor. Dairelerde kendi içerisinde farklı metrekare büyüklüğünde. Ödeme seçenekleri % 1 peşin ve 36 ay vade. Projenin teslim tarihi Aralık 2019

Sinpaş Finans Şehir projesinde daire fiyatları ve satış seçenekleri

Sinpaş Finans Şehir projesi genel özellikleri bakımından da gözlerin kendi üzerine çevrilmesine neden oldu. Projede 50 mağaza, 250 daire ve 382 ofis yer alıyor. Yerden ısıtmalı daireler, kapalı otopark, özel güvenlik, kartlı geçiş sistemi ve birçok artı değer var.

Finans Şehir 250.000m² arsa üzerine oturtulmuş ve geleceğin yükselen değeri.

Sinpaş Finans Şehir nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin