Reklam
3 Ekim 2022 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriRams Garden Bahçelievler

Rams Garden Bahçelievler

Rams Garden Bahçelievler projesi nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

İstanbul Bahçelievlerde eski Efes Pilsen bira fabrikasının olduğu arazi üzerinde 74 bin 500 metrekarelik proje alanı üzerinde 3 milyar liralık yatırım değeriyle Rams Global tarafından hayata geçirilecek olan Rams Garden Bahçelievler projesi, 2+1’den 5+1’e kadar farklı tip ve kat planlarında 796 daire ve 40 mağazadan oluşan bir alışveriş caddesinden meydana geliyor.

33 bin metrekarelik yeşil alana sahip olacak projenin içinde 210 metre uzunluğunda bir gölet, habitat içerisinde endemik bitkiler, 42 bin 300 metrekare büyüklüğünde projeye entegre koru alanı ve koşu&yürüyüş parkuru yer alacak.

RAMS Garden projesinde lansman satışları başladı..

Rams Global hakkında..

Gaziantep merkezli Rams Global, 90’lı yıllardan bu yana Kazakistan’da faaliyet gösteriyor. Başta inşaat olmak üzere sağlık, maden ve gıda sektörlerinde de yer alan firma merkez üssü olarak belirlediği Almatı’da binlerce Konut üretti. Ramazan Bülbül ile oğulları Doğan Bülbül, Devran Bülbül ve Faruk Bülbül’ün yönettiği şirket, şimdi de Türkiye gayrimenkul pazarına Rams Garden Bahçelievler projesi ile güçlü bir giriş yapacak.

Gaziantep’te 400 yataklı bir hastane de inşa eden RAMS Global Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bülbül, “İlk inşaatımızı 1998 yılında yaptık. Son 10 yılda Almatı’da 2.5 milyon metrekareden oluşan 55 proje hayata geçirdik. Kazakistan’ın en güçlü ilk üç inşaat şirketinden biri haline geldik. Teslimini yaptığımız konut sayısı 12 bini geçti” dedi.

Devam eden 13 şantiyeleri olduğunu belirten Bülbül, Kazakistan’da yeni projeler için hazır 4 milyon metrekare arsa stokları olduğunu dile getirdi.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
325 YAZI