Ana Sayfa Etiketler Bahçelievler Konut Projeleri

Bahçelievler Konut Projeleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Bahçelievler ilçesi, orta gelir seviyesinde bir bölgedir. Konut fiyatları son 12 yıl içinde yüzde 280 ile 300 arasında artış göstermiştir. Bahçelievler ilçesinden alınan bir konutun geri dönüş süresi yani kendini amorti ettiği süre 18 yıl olarak görülmektedir. İlçeye ulaşım metrobüs, metro, otobüs ve minibüsler ile sağlanabilmektedir. E-5 karayoluna yakın bir bölgede olan ilçede çok sayıda gerçekleştirilmiş ve inşaatı devam eden konut projesi bulunmaktadır. Bahçelievler konut projeleri kapsamında hayata geçirilen önemli bazı projeler şu şekilde: Esta Bahçelievler, İva Line Bahçelievler, Delta İncirli ve Nef Bahçelievler yapımı eden projeler. Proje dahilindeki konut fiyatları ise 440.000 TL ile 2.818.000 TL arasında değişkenlik göstermekte.

Konut teslimlerinin eylül 2018'de başlayacağı MOD Bahçelievler'de vade farksız 24 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı devam ediyor.
Nef Bahçelievler'in yeni satışa çıkan ilk 50 dairesinde peşim alım yapanlara yüzde 20 indirim yapılacak.
1+1'den 5+1'e daire çeşitlerinin mevcut olduğu Nef Bahçelievler projesinde çocuklara büyük önem veriliyor.
Özgün mimari anlayışıyla hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Nef, Nef Bahçelievler projesi ile de göz doldurdu. Merter Meydan AVM arsası üzerine kurulan proje, metro durağının hemen önünde yer alıyor. Nef Bahçelievler'in E-5'e uzaklığı ise sadece 1 kilometre.
Nef Bahçelievler Projesi Genel Özellikleri Nef'in yeni projelerinden Nef Bahçelievler , 13 ekim perşembe günü yapılan basın toplantısıyla resmi satışlara başladı. Bahçelievler'de Mehmet Akif Caddesinde hayata geçirilecek olan proje 45 bin metrekare büyüklüğünde bir arsa...
MOD Bahçelievler Projesi Genel Özellikleri MOD Bahçelievler projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
ESTA Bahçelievler Projesi Genel Özellikleri Esta Bahçelievler projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
Kalite ve estetiği birleştiren bir çok projeye imza atan MOD Gayrimenkul, Bahçelievler’de 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ve 300 konuttan oluşan MOD Güneşli projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Esta İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler’de yeni bir projeyle geliyor. Bahçelievler'in en prestijli bölgesinin kalbinde yer almakta olan Esta İnşaat Bahçelievler projesi Osmaniye Mahallesi 222 ada 43 parselde konumlanıyor. İşte detaylar...
5 bin metrekare peyzaj alanı, yatay yerleşim planı, balkonlu yaşamı ve merkezi lokasyonu ile bölgede öne çıkan MOD Bahçelievler’de ailelerin ihtiyaçlarına yönelik tüm sosyal donatılara da yer veriliyor.
Nef'in ilgi gören projelerinden Nef Bahçelievler, 44 bin 326 metrekare arsa alanı üzerinde mahalle konseptinde hayata geçiyor.
Sektör liderliğini 2 yıldır elinde bulunduran Nef'in en çok beğenilen ve çok satan projelerinden Nef Bahçelievler projesiyle ilgili detaylar ile güncel fiyat bilgilerini haberimizden okuyabilirsiniz.
Daire başına 60 metrekare yeşil alan düşen MOD Bahçelievler'de dairelerin büyüklüğü de brüt 163 M2'den başlıyor.
"Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyasına dahil projelerden Nef Bahçelievler'de yüzde 5 peşinatlarla ve uygun vadelendirme oranlarıyla 240 aya kadar çıkan taksitlendirme fırsatlarında son gün 31 mart..
2017’nin ilk 2 ayında geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 212 büyüyerek 420 Milyon TL satış cirosuna ulaştığını açıklayan Nef markasının Nef Bahçelievler projesi yoğun ilgi görüyor.
'Güçlü Türkiye için Birlik Vakti' kampanyasına dahil projelerden Nef Bahçelievler'de yüzde 5 peşinlerle başlayan ve 20 yıla kadar çıkan uygun vadelendirme oranlarıyla taksitlendirme fırsatları 31 marta kadar devam edecek.
İstanbul'da hayata geçen Nef Bahçelievler projesinde çocuklar için tasarlanmış ağaç evlerden, tarım alanlarına birçok donatı yer alıyor.
İstanbul'un en yeşil projesi Nef Bahçelievler'de şimdi çifte kampanyayla kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone