Nlive Bahçeşehir Konut Projesi

Nlive Bahçeşehir Konut Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İstanbul’da Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiril en proje 21 katlı ve tek bir rezidans kuleden meydana geliyor. Proje içerisinde toplamda 98 adet daireve 6 adet dükkan bulunuyor. Daireler 2+1,3+1 loft şeklinde. Proje içerisinde 2+1 daireler 86-97 ve 135m2 arasında değişirken 3+1 daireler 162 m2 şeklinde tasarlanmış. Proje 18.500 m2 inşaat alanına sahip sosyal donatılar ise bir hayli zengin.

Nlive Bahçeşehir Konut Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Proje aile sıcaklığını arayanlar için ideal. Konfor ve eğlence proje içerisinde düşünülmüş. Hayatının bundan sonraki bölümünü daha lüks ve konfor içinde geçirmek isteyenler için ideal bir yatırım olacaktır.

Nlive Bahçeşehir site konseptinin çok dışında kendisine has bir yapısı var ve konut alanların aradığı her şeyi burada bulabileceklerdir. Proje doğa ile insanı iç içe bir araya getirecek özelliğe sahip. Nezih bir ortamda eğlence ve lüksü bir arada bulabileceksiniz. Projenin önemli yönlerinden birisi de toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı.  Projenin sosyal donatıları ise kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, sinema, özellik güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark

Nlive Bahçeşehir Konut Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Nlive Bahçeşehir projesinde yüzde 30 peşinatla 24 ay sıfır faizle teslime kadar vade yapılıyor. Kalan konut bedeli için teslimde kredi kullanılabiliyor.

  • En düşük konut fiyatı: 473 bin TL
  • En yüksek konut fiyatı: 627 bin TL

Nlive Bahçeşehir Konut Projesi Nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin