Meydan Ardıçlı Konut Projesi

Meydan Ardıçlı Konut Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Eylül ayında basın toplantısıyla duyurulan Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından 545 milyon liralık bir yatırıma sahip. Esenyurt’ta 67 bin metrekarelik bir arsaya 2 ve 7 katlı 27 blok şeklinde yapılacak olan proje içerisinde toplamda 1683 daire yer alıyor. Bunun yanı sıra proje dahilinde 121 adet ticari mağaza bulunuyor.

Meydan Ardıçlı Konut Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Meydan Ardıçlı projesinde 3+1,4+1 daire seçenekleri bulunmuyor. Projenin teslim tarihi ise 2019 yılının sonu. Proje de ticari ünitelerin büyüklükleri ise 35’den başlayıp 1122 metrekare arasında değişiyor.

Projenin sosyal donatılarına baktığımızda ise açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, çarşı meydanında süs havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş yolları, kafe ve restoranlar, alışveriş mağazalarından oluşan büyük bir çarşı, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Proje oturumcusuna ve yatırımcısına cazip imkanlar sunuyor. Bu anlamda bloklar arasında farklılıklar söz konusu. Bu farklılıklar ise F bloklar prestij kitlesine, A ve D bloklar genç kitleye, B ve C bloklar ailelere hitap ediyor.

Meydan Ardıçlı Konut Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Metrekare satış fiyatlarının 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değiştiği projede peşin alımlarda % 10 indirim yapılıyor.

Meydan Ardıçlı Konut Projesi Nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin