22 Nisan 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetMarmaris Reserve By Kızılbük tatil evleri, hem TL bazında, hem de 30...

Marmaris Reserve By Kızılbük tatil evleri, hem TL bazında, hem de 30 aya kadar vade farksız ödeme avantajıyla satışa sunuldu..

Sinpaş güvencesi ve Kızılbük GYO uzmanlığıyla yükselen Marmaris Reserve by Kızılbük projesi, 7 haziran çarşamba günü Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla yatırımcılara tanıtılmasının ardından satışa sunuldu.

Lansman sonrasında Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, Full Decorated & Full Services konseptinde (sadece bavullarını alıp yeni bir yaşama başlayabilecekleri şekilde eşyalı olarak) 82 adet evden oluşan Marmaris Reserve By Kızılbük tatil evleri projesinde satış fiyatlarının 15 milyon ile 45 milyon TL arasında değiştiğini söyledi.

Ödeme planları hakkında da bilgiler veren Çelik, bugüne kadar sektörde görülmeyen bir uygulamayla hem TL bazında hem de vade farksız 30 aya kadar firma bünyesinde ödeme fırsatı sunduklarını açıkladı.

Projeyle ilgili bilgiler veren Çelik, şunları söyledi:

“Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler her zaman eşsiz konseptleri ve ilkleri barındıran detaylarıyla memnuniyet yaratan gayrimenkul yatırımları oldu. Marmaris’te kendine ait eşsiz koyuyla denize sıfır konumlanan Marmaris Reserve by Kızılbük projemizde müşterilerimize Full Decorated & Full Services konseptiyle sadece bavullarını alıp yeni bir yaşama başlayabilecekleri eşyalı, sadece 82 adet ev sunuyoruz. Üstelik projemizden ev sahibi olan yatırımcılarımız, yıl boyunca otel konforundaki hizmetlerimizden de faydalanarak hem ev hem de tatil rahatlığını aynı anda yaşayabilecek.

TÜİK verilerine göre, Türkiye’de turizm geliri 2022 yılında yüzde 53,4 artışla 46,2 milyar dolar düzeyinde oldu. Bu yılın ilk üç ayına bakacak olursak yine turizm geliri, 8,6 milyar dolar olarak gerçekleşti. İnsanların dinlenme, yenilenme, seyahat etme ve tebdili mekan ile kendilerine ve sağlıklarına zaman ayırma ihtiyaçları arttı. Projemiz tam da bu alanda büyük bir ihtiyaca yanıt veriyor. Ayrıca yine Marmaris’te yükselen devre mülk projemizi satışa açtığımız tarihten (Temmuz 2020) bu yana ortalama devre mülk fiyatımız %472 kazanç sağlarken, güçlü yatırım enstrümanı olarak bilinen dolar %179, euro %174, altın ise %151 kazanç sağladı. Getiri yönündeki bu güçlü artışın etkisiyle projemiz akıllı yatırımcılara da hitap ediyor.

Tüm daireleri istinasız panoramik deniz manzaralı olan projede yalnızca 82 daireyle sınırlı olan evlerin hepsi bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek yatak odası takımından beyaz eşyaya, oturma grubundan küçük ev aletlerine kadar eksiksiz şekilde tasarlandı. Projede her bir ev dekorasyon trendleri baz alınarak, sakinlik ve dinlendirici etki bırakan dingin renklerle ve doğadan ilham alan dokular ön plana çıkarılarak dekore edilecek. Ayrıca, bölgenin şifalı termal suları gibi doğal kaynaklarının yanı sıra SPA imkanları da sunacak olan projede; deniz ve orman manzaralı sonsuzluk havuzu, talassoterapi havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi, şok havuzlar, şok duşlar, jakuzi, masaj odaları, sıcak taş yataklar, macera duşları, yoga, yüz/vücut bakım odaları, dinlenme alanları ev sahiplerinin kullanımına sunulacak. Marmaris Reserve’de; özel kumsal, termal havuz, sonsuzluk havuzu gibi ortak kullanım alanlarının yanı sıra 5 yıldızlı otel konforunda housekeeping hizmetleriyle de keyifli ve zahmetsiz bir yaşam için her ayrıntı bulunuyor.”

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI