3 Haziran 2023 Cumartesi
Ana SayfaSektörden HaberlerMapei'nin yeni ürünü Ultratop, [email protected]'te tanıtılacak

Mapei’nin yeni ürünü Ultratop, [email protected]’te tanıtılacak

1937’de Milano’da kurulan, günümüzde 5 kıtada 87 alt kuruluş ve 35 ülkede 83 üretim tesisiyle ve grup bünyesinde istihdam edilen 10.000’den fazla çalışanıyla faaliyet göstermekte olan MAPEI, yapı endüstrisinde her tür zemin, duvar ve kaplama malzemelerinin uygulanması için yapıştırıcı ve tamamlayıcı ürünler geliştiriyor. Firma, 5 ile 40 mm arası kalınlıklarda aşınma dayanımlı zemin kaplamaları için özel hidrolik bağlayıcı esaslı, ultra-hızlı prizlenen, kendiliğinden yayılan bir harç olarak geliştirdiği çimento esaslı aşınma dayanımlı zemin çözümü olan yeni ürünü ULTRATOP®‘u 1-2 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek [email protected] etkinliğinde tanıtacak.

Ultratop, iç mekanlarda, kamusal ve endüstriyel binalarda yeni veya mevcut beton ve seramik alt yüzeylerin tesviye edilmesi ve düzeltilmesi, alışveriş merkezlerinin, ofislerin, mağazaların, showroomların ve kauçuk tekerlekli araçların kullanımda olduğu alanların ağır yaya trafiğine uygun hale getirilmesi için kullanılıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
348 YAZI