23 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriMahall Bomonti İzmir ofisleri için 84 aya kadar vade farksız taksit avantajı

Mahall Bomonti İzmir ofisleri için 84 aya kadar vade farksız taksit avantajı

Türkerler Holding tarafından İzmir Konak Halkapınar'da hayata geçirilecek Mahall Bomonti İzmir projesinde ofisler ve konutlar avantajlı ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Projede ofisler yüzde 15 peşin ödeme, 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme ve kalan yüzde 70 bakiye için vade farkı olmadan 84 ay taksit avantajı bulunuyor. 
Konutlarda ise yüzde 15 peşin ödeme, 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme ve kalan yüzde 70 bakiye için  72 Ay '0 Faiz' veya 120 ay yüzde 0.31 vade farkı oranıyla ödeme seçenekleri buluyor.
Türkerler Holding tarafından İzmir'in en gözde yerlerinden Konak'ta inşa edilen Mahall Bomonti, şehirin yeni buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Şehrin içinde bir yaşam vadeden Mahall Bomonti İzmir, İzmir’in en güzel mahalle ve ilçelerine, eğitim ve sağlık kurumlarına sadece birkaç km uzaklıkta konumlanıyor. Yaklaşık 45,000 m2’lik arazide yapılacak olan Mahall Bomonti İzmir projesi, konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Restore edilerek bölgenin sosyal dokusunun oluşmasına katkıda bulunacak 9 tarihi binanın yanı sıra, proje alanında üç blok inşa ediliyor.
Projede 1912’den 1928’e kadar bira, 1936’dan 1944’e kadar şarap, 1944’den 2004’e kadar ise rakı fabrikası olarak kullanılan alandaki tüm tarihi binalar korunarak restore ediliyor. . 9'u tarihi yapı olmak üzere 12 bloktan oluşan projenin 58 katlı olan kule bloğu; 240 metre yüksekliğe sahip olup Türkiye'nin en yüksek binası olma özelliğine sahip olacak. Projenin tamamında 466 rezidan s daire, 590 ofis ve 90 ticari mağaza bulunuyor. 
Sosyal  donatılar
Mahall İzmir Bomonti'in müze, sanat evi, gösteri alanı, cep tiyatrosu, performans alanı, seyir terası, açık hava sineması, çocuk dünyası konsepti, alışveriş sokağı, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle şehrin yeni meydanı olması planlanıyor. 

Lokasyon
Mahall İzmir Bomonti projesi Halkapınar Metro ve Üçkuyular, Aliağa, Torbalı, Selçuk/Efes destinasyonlarına erişim sağlanan İzban İstasyonu Aktarma Bölgesi kesişiminde konumlanıyor. Proje bu konumuyla yatırımcılar için de önemli fırsatlar sunuyor. Tüm ailelerin isteği çocuklarına iyi bir gelecek kurmak. Mahall Bomonti İzmir bu isteğinize 4 üniversiteye yakınlığıyla karşılık veriyor. Ege Üniversitesi 7.3 km, Dokuz Eylül Üniversitesi 8.7 km, Yaşar Üniversitesi 5.5 km uzaklıkta yer alıyor. İzmir Liman yolu, Işıkkent Otogar yolu, Yeşildere yolu ve Bayraklı yol ayrımlarının üzerinde, eski İzmir DGM binalarının bitişiğinde yer alıyor.

Haritada yeri

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI