Ana Sayfa Etiketler Proje

Etiket: proje

Yiğit Grup Başkanvekili Önder Yiğit, şu anda konut fiyatlarının "dip" seviyesinde olduğunu belirterek, bir süre sonra fiyatlarda ciddi artış olacağını ve bundan dolayı konut almanın tam zamanı olduğunu söyledi.
FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 2017 ocakta başlayan ve eylülde sona eren teşviklerin satışlarda düşüşe neden olduğunu ve yeni yılda hükümetten yeni teşvik beklentileri olduğunu söyledi.
Son dönemde konut yapım başta olmak üzere inşaat sektöründeki maliyetlerde yüzde 25'lere varan artışların, yeni dönemde lüks konut yapımını imkansız hale getirdiği belirtildi. 
Kanal İstanbul için 1/100 bin ölçekli güzergah ve rezerv yapı planının tamamlandığı ve buna göre Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy’den geçecek Kanal İstanbul'un 45.2 kilometre uzunluğunda olacağı belirtildi.
Dünyanın önde gelen şehirlerinden megakent İstanbul, gayrimenkul sektöründe de Türkiye'nin lokomotifi pozisyonunda bulunuyor.
3 tarafı Belgrad Ormanı ile çevrili Vadikoru projesi Ayazağa'da hayata geçiriiyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 9 - 13 ekim haftasında 3 yeni proje için inşaat ihalesi gerçekleştirilirken devam eden 3 projesinde de yapılan kura çekilişleriyle hak sahipleri belirlendi.
12 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarının başladığı Nivo Ataköy projesinde konut fiyatları 490 bin TL'den başlıyor.
Yüzde 40 fiyat avantajına sahip olan Validebağ Konakları'nda isteyen yüzde 5 peşinle şimdi alıyor ödemelere ocak 2019'da başlıyor isteyen de 6 bin 493 TL'den başlayan taksitlerle 120 ay vade fırsatıyla ev sahibi oluyor.
Karden İnşaat'ın Beylikdüzü-Bahçeşehir hattındaki ikinci projesi olan Self İstanbul; 11 ekim 2017 çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz evsahip...
KİPTAŞ'ın Zeytinburnu Veliefendi'de bulunan 36 bin M²'lik arsası üzerinde projelendirilen Locamahal Veliefendi'de; 10 ekim 2017'de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başlayacak. 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu 1262 konut üretilecek. Konut büyüklüklerinin 100 ile 208 M² arasında değiştiği Locamahal Veliefendi'de konutların...
Hazır beton, yapı kimyasalları ve asvalt üreticisi olarak inşaat sektörüne hizmet veren Kar Yapı; ilk gayrimenkul projeleri olan Edonia Garden'ı hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Satışlarının yüzde 75 oranında tamamlandığı Karat 34 projesinde şimdi yüzde 5 peşinle yatırım yapmak mümkün, üstelik taksitler de 15 ay sonra başlıyor.
Konut teslimlerine 6 ay kalan Erguvan Premium Residence'da ister 36 ay vade farksız senetli kampanyadan ister yüzde 5 peşinatlı kampanyadan yararlanma fırsatı devam ediyor.
Ali Ağaoğlu'nun 1 ayda tamamını satarım dediği iddialı projesi Çekmeköy Park'ta 4 bin 800 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
"Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasına dahil olan projelerden Büyükyalı'da şimdi yüzde 5'den başlayan peşinatlarla ve ertelenmiş ödemelerle değerli bir projede yatırım yapma fırsatı devam ediyor.
Ayazağa'da 3 tarafı Belgrad Ormanı ile çevrili bir konumda hayata geçirilen Vadikoru'da konutların metrekare satış fiyatları 8 bin TL'den başlıyor.
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Bomonti'de 5 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından lansman satışları başladı.
Yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde yüzde 5 peşin ve 60 ay vade farksız ödemelerle 3+1 daire sahibi olma imkânları devam ediyor.
22 eylülde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından resmi satış sürecinin başladığı Gökorman konut projesinde lansmana özel yüzde 10 indirimin yanısıra peşin alımlarda yüzde 20 indirimle birlikte yüzde 30 fiyat avantajı bulunuyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI