26 Mart 2023 Pazar
Ana SayfaKonut ProjeleriKiler GYO’nun Kartal’daki 2 Projesinde 48 Ay 0 Faiz Fırsatı..

Kiler GYO’nun Kartal’daki 2 Projesinde 48 Ay 0 Faiz Fırsatı..

Fiyatların 260 Bin Liradan Başladığı Referans Kartal Towers’ta Bu Rakamlar Kısa Bir Süre Geçerliliğini Koruyacak..

Biri 24 , diğeri 31 katlı 2 bloktan oluşan Referans Kartal Towers’ta 451 konut bulunuyor. Proje içinde ayrıca ticari üniteler de bulunacak.
Referans Kartal Towers'ta, fiyatlar 260 bin liradan başlarken, sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Fiyatların belli bir süre geçerli olduğunu ve yakında lansman fiyatlarının yükseleceğini hatırlatmakta fayda var.
Projede1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 olmak üzere dört çeşit konut tipi bulunuyor.

Çocuklar Referans Kartal Towers’ı Çok Sevecek..

Proje bitip hayat başladıktan sonra yaklaşık 1.000 kişinin yaşayacağı Referans Kartal Towers'ta çocuklara; özel kreş, meyve korusu , renk bahçeleri , aktivite terasları , yapay dere ve su oyun alanları çocuklu aileler için cazip tesis ve olanaklar sunuyor. Projenin giriş katında yer alacak olan cadde dükkanları  da dilediğiniz gibi alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak.

Eğlenceli ve Hareketli Bir Yaşam Sizi Bekliyor..

Referans Kartal Towers’ta sosyal donatı alanı olarak ; hem kapalı hem de açık yüzme havuzları ,hobi merkezleri , fitness ve pilates, sauna  , hamam , dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru yaşamı hareketlendirecek ve eğlence katacak imkanlar sunuluyor.

Projede Ulaşım Çok Kolay..

Referans Kartal Towers ; sahil yoluna, Metroya, Marmaray'a ve Adalet Sarayı’na 2 dakikalık, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakikalık , Kartal IDO iskelesi'ne 4 dakikalık, Maltepe, Pendik ve Bostancı iDO iskelelerine 17 dakikalık ve Sabiha Gökçen Havalimanına da 27 dakikalık mesafede bulunuyor.

Referans Kartal Towers’da öngörülen teslim tarihi, şirket yetkilileri tarafından mayıs 2018 olarak açıklandı.

Referans Kartal Kordonboyu’nda Fiyatlar 272 Bin Liradan Başlıyor..

Kiler GYO’nun Kartal’daki ikinci yatırımı olan, 17 katlı tek blok üzerinde inşa edilecek olan Referans Kartal Kordonboyu projesinde  ‘94 konut’ ve ‘11 ticari ünite’ yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere büyüklükleri 63 ile 235 metrekare arasında değişen dört tip konut seçeneği yatırımcıların tercihine sunuluyor.

Referans Kartal Kordonboyu projesinde fiyatlar lansman kapsamında kdv dahil olarak 272 Bin liradan başlıyor. Fiyatlar bu projede de kısa bir süre sonra artacak. Kiler GYO her iki projesi için de 48 aya Sıfır faiz uygulaması yapıyor.
 
Projede;  Türk hamamı, Fitness kulübü , buhar odası , sauna ve aktivite alanlarının yanı sıra 500 metrekareden oluşan Zen Bahçesi ; yatırımcılar ve projede yaşayacak olanlar için eğlenceli yaşamın kapısını açacak.

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
346 YAZI