20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriKARTAL’DA DOĞAL BİR GÖLE KOMŞU OLMAK İSTER MİSİNİZ?

KARTAL’DA DOĞAL BİR GÖLE KOMŞU OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Emlak Konut güvencesi ve Yıldızlar Grup tecrübesi ile Kartal’da saklı bir gölün kıyısında manzarası, ulaşımı ve doğasıyla fark yaratan, şehre yeni bir soluk getirecek Batıyakası hayata geçiyor.

Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan lokasyonlarından olan Kartal’da, şehrin ayrıcalıklarına komşu Batıyakası size göl, deniz ve adalar manzarası ile doğanın güzelliklerini şehrin merkezinde sunan bir yaşam projesi.

ŞEHRİN MERKEZİNDE GÖLE KOMŞU BİR YAŞAM ALANI

Batıyakası, yanı başında yer alan, E-5’e komşu göl ve yürüyüş yolları, kültür-sanat alanları, restoran ve sosyal alanları ile şehrin yeni buluşma noktası olmaya şimdiden aday.

61 futbol sahası büyüklüğündeki Millet Bahçesi, gölü ve kıyısındaki sosyal alanlarıyla Batıyakası’nda aynı anda evinize misafir oluyor.

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER ŞEY YANI BAŞINIZDA

Projenin öne çıkan diğer bir özelliği ise ulaşım kolaylığı. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen saklı olma hissini sonuna kadar yaşatan Batıyakası, metro, E-5, TEM otoyolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve sahil yolu gibi ulaşım noktalarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Anadolu Yakası’nın merkezi lokasyonlarından Kartal’da bulunan proje, özel okul, hastane, adliye ve alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alıyor. Batıyakası, sakinlerine şehrin merkezinde şehrin tüm imkânlarını sunuyor.

BATIYAKASI’NIN MİMARİSİ ÖZEL PEYZAJ İLE TAMAMLANIYOR

Semt yaşantısını sunacak şekilde tasarlanan peyzaj alanları, yatay mimarisi, manzaralı hobi bahçeleri gibi ince detaylarıyla Batıyakası; her detayında kalitenin hissedildiği ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Doğanın sunduğu tüm güzellikleri geniş peyzaj alanında toplayan Batıyakası, çocuklarınızla birlikte vakit geçireceğiniz alanlar, sabah yürüyüşlerinizi yapacağınız yürüyüş yolları ve hayat kalitesini yükselten pek çok ayrıcalık sağlıyor.

HER AÇIDAN KUSURSUZ BİR YAŞAM

İddialı dış tasarımı kadar iç tasarımına da önem veren proje, yerden ısıtma sistemi, kaliteli malzeme seçimi ve ince işçilik ile fonksiyonel olduğu kadar modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayan çözümler sunuyor. Her detayı karakteristik yaklaşımlar, iç ferahlatan göz alıcı konseptler ve fonksiyon odaklı bir felsefe ile bezeli Batıyakası, geniş hobi bahçeleri, 3 metrelik tavan yüksekliği ve gün ışığını davet eden geniş pencereleri ile hayallerdeki hayatı gerçeğe dönüştürüyor.

AYRICALIKLARIYLA BENZERSİZ

Batıyakası, kapalı havuz, fitness alanları, sauna ve hamam gibi pek çok fonksiyonu bir arada bulunan sosyal tesisleri, uzaktan çalışan sakinlerinin beklentilerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş Ev Plus konsepti ve Alışveriş Caddesi ile tüm günlük ihtiyaçları evden dışarıya adım atıldığı anda karşılıyor.

Emlak Konut güvencesi ve Yıldızlar Grup tecrübesini buluşturan Batıyakası, Kartal’da İstanbul’un yeni simgesi olmaya aday.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI